Meie lood

Rahvusvaheline tunnustus meie kooli õpilastele! 29. oktoober

Meie kooli õpilased Angelika(7.b) ja Anne-Mai (8.b) käisid Pihkvas VI rahvusvahelisel foorumil ja saavutasid seal 1. koha!!!!

Foorumi korraldas Pihkva Riiklik Ülikool koos Mihhailovskoje A.S.Puškini nimelise Vene Riikliku Muuseumi-looduskaitsealaga ning sellest võisid osa võtta vanemate klasside õpilased ja üliõpilased.

Meie kooli tüdrukud esitlesid projekti „Keelelaager Aruküla Põhikoolis“ (juhendaja õp. Leena Möls)

Foorumil osales 19 projekti erinevatest riikidest: Venemaalt, Bulgaariast, Argentiinast, Lätist, Kreekast, Turkmenistanist, Ukrainast, Usbekistanist, Hispaaniast, Valgevenest ja Eestist.

Parima projekti tiitliga kaasnes õpilastele ka rahaline preemia.

Suurepärane saavutus suurepärastelt õpilastelt ja õpetajalt.

Aitäh, et esindasite Aruküla Põhikooli!

Parima projekti tiitliga kaasnes õpilastele ka rahaline preemia.

Suurepärane saavutus suurepärastelt õpilastelt ja õpetajalt.

Aitäh, et esindasite Aruküla Põhikooli!

Pihkvas 2018