Õpetajate eeskuju

Meie õpetajad on ka väljaspool kooli aktiivsed, asjalikud ja vabatahtlikud.

Pardirallilink opens on new page - koolipere annetab igal aastal kogu Sõbrapäeva loosi tulu Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidulelink opens on new page.

Doonorlus ehk vereloovutamises link opens on new page - käivad õpetajad Kaja, Leili, Piia, Sirje ja huvijuht Mari.

Harjumaa Lasterikkad MTÜlink opens on new page - vabatahtlikus seal on majandusjuhataja Anneli.

Aruküla Spordiklubilink opens on new page - juhatuse liikmeks direktor Avo ja vabatahtlik asjaajaja Anneli.

Kasside Turvakodulink opens on new page - abis käib huvijuht Mari.

MTÜ Aita Mind Kojulink opens on new page - igakuine toetaja Sirje.

Lastefond link opens on new page- igakuine annetaja Ivika.

SOS Lasteküla Eesti Ühinglink opens on new page - igakuised toetajad Sirje ja Ivika.

Harju Koolijuhtide Ühenduslink opens on new page - direktor Avo.

Toidupanklink opens on new page - toidukogumispäevadel osaleb huvijuht Mari.

Eesti Vähiliitlink opens on new page - igakuine toetaja on Ivika.

Lisaks osaletakse/kuulutakse:

korteriühistu juhatusse, Raasiku ja Kiili valla kultuurikomisjoni, volikogudesse, Kolgaküla Mälumängu, Eesti Muinsuskaitse Seltsi, Kaitseliitu, Olevist kogudus, bändidesse, Raasiku valla Noortevolikokku, aktiivgruppi Noorte käed, laotakse paekiviaedu.

Avaldatud 02.04.2024. Viimati muudetud 24.04.2024.