Koolilõpukampaania videokonkurss! Rockefeller Street uues kuues! Pane LIKE!!!!

Loomise kuupäev 28.05.2019

Anname pidulikult teada, et Õhtulehe ja Arvutitarga Koolilõpukampaania hääletus algas! Pühapäeva õhtuks on selge, kelle lõpupeol esineb Getter Jaani oma bändiga. See tuleb igatahes väga tuus! KA MEIE KOOL OSALEB!


Suurendame oma võiduvõimalusi ja kutsugem kõik koolikaaslased, sõbrad ja sugulased enda tehtud etteastet vaatama ja hääletama.
Enim lugejate südameid kogunud video võidabki endale unustamatu koolilõpupeo! Lisaks on meil veel auhindu!:)

Hääletustulemused lähevad lukku esmaspäeval 3.06 kell 22.00. Edu! 
 
Videote veebileht avaneb siit:
 
Meie kooli video avaneb ka siit:
 
Tänusõnu osalemise eest oli küll juba ka nüüd meeldiv lugeda :)
"Tahaksime Õhtulehe poolt teie kooliperet kiita. Teie kooli õpilased tegid meie traditsioonilisele Koolilõpukampaaniale laheda video. Aitäh! Loodetavasti pakkus see tegijatele palju positiivseid emotsioone ja jääb veel pikaks ajaks meelde. Oleme teile selle etteaste ja video eest igatahes südamest tänulikud!" :)
 
Viimati muudetud 28.05.2019.