Karikavõit käsipallis! Palju õnne! 08. detsember Aruküla Põhikool

5. - 6. detsembrini toimusid Põlvas noormeeste (2004 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis.
Peamiselt Aruküla Põhikooli õpilastest ja vilistlastest koosnenud võistkond, saavutas I koha.

Esialgu 10 meeskonna vahel planeeritud turniiril osales 5 meeskonda, kes mängisid üks kord turniirisüsteemis.

Finaalmänguks kujunenud mängus alistati Põlva Spordikooli meeskond tulemusega 22:11

Meeskonnas mängisid: Mattias Paenurm, Arno Vare, Hendrik- Nordheim Vilberg, Marek Kopli, Johannes Paju, Anders Randmaa, Egert Penu, Aron Leppik, Urmas Rõuk ja Martin Kaljuznõi.

/Treenerid: Andrus Rogenbaum, Toivo Järv/

/Treenerid: Andrus Rogenbaum, Toivo Järv/