Uudised

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused teatesuusatamises 22. märts Aruküla Põhikool

18. märtsil toimusid teatesuusatamise võistlused Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses.
Meie koolist osales kuus võistkonda ehk 24 suusatajat!


Tüdrukud - 5. klass II koht                          Poisid – 5. klass  4. koht

LIIDI                                                                  UKU 

ANETE                                                             SEBASTIAN 

ELLEN MAI                                                      MAIKEL MAGNUS 

KAISA                                                              HAROLD-MANFRED 

Tüdrukud 6.-7. klass 5. koht                       Poisid 6.-7. klass 5. koht

MARTA                                                           TRISTEN

TRIINU LIIS                                                    REIGO 

GRETLIN                                                        KRISTOFER 

KAISA HELENA                                              ARON

Tüdrukud 8.-9. klass 8. koht                      Poisid 8.- 9. klass 5. koht

CAROLA                                                       SANDER 

KÄRT                                                            RASMUS 

ANETE                                                         MARKO 

BERIT                                                          KARMO 

AITÄH, ET ESINDASID OMA KOOLI!!!

SUURED TÄNUD ÕPETAJA RIINA, ANTTI JA TOIVO! 

Tüdrukud - 5. klass II koht                          Poisid – 5. klass  4. koht

LIIDI                                                                  UKU 

ANETE                                                             SEBASTIAN 

ELLEN MAI                                                      MAIKEL MAGNUS 


KAISA                                                              HAROLD-MANFRED 

Tüdrukud 6.-7. klass 5. koht                       Poisid 6.-7. klass 5. koht

MARTA                                                           TRISTEN

TRIINU LIIS                                                    REIGO 

GRETLIN                                                        KRISTOFER 

KAISA HELENA                                              ARON

Tüdrukud 8.-9. klass 8. koht                      Poisid 8.- 9. klass 5. koht

CAROLA                                                       SANDER 

KÄRT                                                            RASMUS 

ANETE                                                         MARKO 

BERIT                                                          KARMO 

AITÄH, ET ESINDASID OMA KOOLI!!!

SUURED TÄNUD ÕPETAJA RIINA, ANTTI JA TOIVO!