Harjumaa koolide murdmaateatejooksust medalid 18. mai Aruküla Põhikool

Aruküla Põhikool osales kõikides vanuseklassides tüdrukute ja poiste võistkondadega.

Meie edukamad võistlustel olid kuni 5. klasside poiste võistkond, koosseisus Uku, Toomas, Maikel Magnus, Sebastian ja Anton saavutasid I koha.

Tubli III koha saavutas poiste 6.-7. klasside vanuseklassis meie kooli esindanud : Karl, Andreas, Tristen, Aron ja Timo- Alen.

SUUR AITÄH 30. õpilasele, kes esindasid oma kooli!

SUURED TÄNUD õpetaja TOIVO ja RIINA!

SUUR AITÄH 30. õpilasele, kes esindasid oma kooli!

SUURED TÄNUD õpetaja TOIVO ja RIINA!