Aruküla ELO ja FILMISPORDI laager 22. märts Aruküla Põhikool

Laager toimub 1.-2. aprill Aruküla Põhikoolis ja on mõeldud ainult Aruküla ELO liikmetele (A-rühm, klubi ja JT) ning filmispordil osalenud noortele. Laager algab reedel, 1. aprillil kell 17.00 ja läbi saab laupäeval, 2. aprillil kell 19.30. Kavas: Reedel, 1.aprill: õhtusöök, õhtune programm – playbox/tants, mängud jne. Üllatus! Laupäeval, 2. aprill: hommikusöök, filmimine, töötoad, asjade pakkimine ja koristamine ning lõpetame õhtul tehtud filmide vaatamisega.

Laagrimaks on: 10 eurot (õhtusöök, hommikusöök ja lõuna) Raha võib maksta ülekandega või sulas. Saaja konto EE422200001107719552 Swedbank; Saaja nimi – Leena Möls; Selgitus: ees- ja perekonnanimi, filmilaager.

Palun registreerida laagrisse hiljemalt teisipäeva õhtuks, ehk 22. märtsiks! LAAGRISSE REGISTREERIDA SAAD SIIN. bit.ly/ELOFILM2022

Palun täitke avaneval vormil kõik lahtrid! Mida kaasa võtta: mobiiltelefon ja kaabel, kaamera (kui on), vahetusjalatsid, magamiskott, magamismatt, hügieenitarbed/käterätik, ravimid (vastavalt vajadusele) ja hea tuju. Infot saab õpetaja Leena käest 53444461 või kirjutage leena.mols@arukyla.edu.ee Cristina Kaska 56248233 cristina.kaska@arukyla.edu.ee