1. koht füüsika ja keemia viktoriinil "Välk ja pauk!"

Loomise kuupäev 30.11.2019

29. novembril toimus Saku Gümnaasiumis 8. korda füüsika ja keemia viktoriin "Välk ja pauk!". Osales 20 4-liikmelist võistkonda 18 Harjumaa koolist, lisaks ka õpetajate võistkond.

Viktoriin koosnes 22 küsimusest ning sellel korral oli läbivaks teemaks eesti keele aasta. Erineva raskusega küsimusi oli maavaradest kuni kosmiliste taevakehadeni. Näiteks teadsid enamus võistlejaid väga hästi, et sellel aastal pildistati esmakordselt musta auku, kuid paraku ei osanud kirjelduse põhjal peale õpetajate mitte keegi nimetada Eesti Teaduste Akadeemia nime. Kokku oli viktoriinis võimalik saada 47 punkti ja esikolmiku tulemused olid väga tasavägised.

Viktoriini tulemused:
1. koht Aruküla Põhikool (34 punkti)

Meie kooli esindasid 8.klassi õpilased Pavel ja Markus ning 9. klassi õpilased Mairo ning Aleksandra.

Õpetajad/Juhendajad õp Cristina Kaska ja Viljar Laasi

Palju õnne suurepärase tulemuse puhul!

2. koht Viimsi Kool (33 punkti)
3. koht Saku Gümnaasium (32 punkti)

Õpetajate võistkond näitas oma kõrget taset ja võitis eraldi arvestuses esikoha 39 punktiga.

Viimati muudetud 08.12.2019.