FILMISPORT
Filmisport tuleb taas - 14. detsembril koolimajas.
Teksti suuruse valimisel muutub see automaatselt
Reavahe valimisel muutub see automaatselt
Kontrastsuse valimisel muutub see automaatselt
Filmisport tuleb taas - 14. detsembril koolimajas.
Harjumaa koolidevaheline rahvastepall kuni 3. klasside tüdrukud - 1. KOHT!
Palju õnne ja AITÄH, et esindad oma kooli!
Selle tulemusega sai selgeks, et kokkuvõtva kompleks arvestuse rahvastepallis suurte põhikoolide seas võitsime ka meie!!!
Ootame Teid kõiki kooli jõulukontserdile :)
Samuti on avatud ka jõululaat sööklas.
Harjumaa koolidevahelistest rahvastepalli võistlustest kuni 3.klasside poiste seas võttis osa 24 võistkonda!
Aruküla Põhikool 3. KOHT!
Palju õnne ja AITÄH, et esindad oma kooli!
Suured tänud õpetaja Antti!
Harjumaa koolidevaheline rahvastepall 4.-5.klasside poiste seas on väga popp - osa võttis 32 võistkonda!
Aruküla Põhikool 2. KOHT!
Palju õnne ja AITÄH, et esindad oma kooli!
Suured tänud õpetaja Toivo!
Saame kokku 6. novembri õhtul (kolmapäev), kooli aulas, kell 18:00.
Koosoleku esimeses pooles toome fookusesse kolm teemat:
Loome ühise sisendi, mille pinnalt edasi sammuma hakata!
Koosoleku teises pooles vastame kiireloomulistele küsimustele.
(Eelnevalt on võimalik oma küsimus/küsimused koolile edastada järgmisel lingil:
Reedel võtavad 9. klassi õpilased õpetajatelt üheks päevaks teatepulga üle ning kingivad neile ühe teistmoodi tööpäeva :)
REEDEL, 4. oktoobril, on õppepäeva korraldus järgmine:
1. tund = pidulik aktus aulas
2. tund = ainetund
3. tund = ainetund
4. tund = ainetund
5. tund = ainetund
ja seejärel ongi koolipäev läbi!
Valla buss (väike valge) väljub 13.20.
Esmaspäeval, 23. septembril, avame Spordinädala heategevusliku teatejooksuga MESIKÄPP :)
Külla tulevad õpilased, Raasiku, Pikavere ja Waldorf koolist. Kokku umbes 300 jooksjat.
https://sport.err.ee/1609465501/heategevuslikul-teatejooksul-laheb-reko…