Täname 7. - 8. klassi õpilasi eduka osalemise eest emakeeleolümpiaadil!
31. jaanuaril toimus Kose Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor.
Aruküla Põhikooli käisid esindamas 7. klassi õpilased Joel Erik ja Kertu
ning 8. klassi õpilased Anne-Mai ja Reelica.
Täname eduka osalemise eest!
/Juhendajad õp Laili Pallon ja õp Karin Aanja /