Õpetaja Raini mälumängus juba teine vooru võit!!!

Sisestatud NSG.admin poolt

Õpetaja Raini mälumängu teine voor toimus Aruküla Põhikoolis.

Osalesid võistkonnad Alaverest, Raasikult, Kehrast ja Aegviidust.

Küsimuste koostajad: direktor Avo Möls, ajaloo õpetaja Krista Tuuling ja geograafia õpetaja Monika Nuka.

VÕIT JÄI TAASKORD KOJU! :)

Tänusõnad tublidele mälumänguritele ja edu järgmises kahes voorus!

Õpetaja Raini mälumänguturniiri esimese vooru võit! Palju õnne!

Sisestatud NSG.admin poolt

Kehra Gümnaasium kutsus meie kooli 8. ja 9. klasside õpilasi osalema Õpetaja Raini mälumänguturniiril.

Esimese vooru võidu tõid meie koolile 9.B klassi õpilased Mihkel, Mairo, Merly ja Anne-Mai.

Kolm vooru on veel ees. Järgmine toimub meie oma koolimajas 14. novembril.

Mälumägus osalevad Kehra, Aegviidu ja Raasiku koolid.

Edu omadele ka 2. voorus!

Asu jälgima