Koolielu

Huviringid

„KUI TAHAD,TULE ALATI! OOTAME AKEN AVALI!“ :)


Huvitegevuseks on meil võimalusi seinast seina ning võime julgelt öelda, et ka läbi seinte

ehk siis lõputult võimalusi koostöös kultuurimaja, noortekeskuse, perekeskuse ja lähedal asuvas mõisahoones tegutseva huvialakeskusega Pääsulind.

Raasiku valla huvihariduse registri leiad SIIT: 

https://raasiku.huviregister.ee/

Huviringid Aruküla Põhikoolis 2021/22. õppeaaastal:

1.klasside muusikaring (21/22 õ.a.)

(tasuta)

Kolmapäeviti 

kl 12:15 – 13:00

(Aruküla Põhikooli aulas)

Juhendajad:

Õp Külli Ovir

kylliovir@gmail.com

Tel: 52 38 628

 

Õp. Age Imala

Mudilaskoor

(21/22 õ.a.)

(2. – 5. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 13:05 – 14:00

(aulas)

Poistekoor

(21/22 õ.a.)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 14:00 – 15:00

(aulas)

Lastekoor

(21/22 õ.a.)

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 15:00 – 16:00

(aulas)

Noorteühendus ELO

(Aastamaks 10€,

I poolaastal 5€

II poolaastal 5€)

Rühmad saavad kokku üle nädala

neljapäeviti:

A-rühm kl 16:00

Klubi ja Junior Team kl 17:00

 

Juhendaja/Kuraator:

Õp Leena Möls

leena.mols@arukyla.edu.ee

Tel: 53 444 461

ELO teadetetahvlile jõuad siit:

https://www.arukyla.edu.ee/et/elo-teadetetahvel

Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm (21/22.õ.a)

(1.– 3. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 16:15

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:15

 

Juhendaja/Treener:

Õp Toivo Järv

toivo.jarv@mail.ee

Juhendaja/Treener:

Andrus Rogenbaum

Käsipall poisid (2008-2010) 

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:00 – 17:30

Kolmapäeviti kl 16:00 – 17:30

Reedeti kl 15:00 - 16:00

 

Käsipall (2011 ja nooremad)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 15.00 - 16.10

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:10

 

Filmisport (21/22 õ.a.) 

(1.– 9. klass + noored)

(tasuta)

Kokkusaamine 7x aastas,

laupäeviti kl 10:00 - 20:00

 

Juhendajad:

Õp Cristina Kaska

cristina.kaska@arukyla.edu.ee

 Juku Trump

VEX IQ robootikaring

(4. – 9. klass)

(tasuta)

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:30

Arvutiklassis

Juhendaja:

Õp Aron Lips

aron.lips@arukyla.edu.ee

 

LoTe - loodusteaduste huviring 

(8. - 9. klass)

Teisipäeviti, kl 15.00

III korrus, ruum 307

(ettevalmistus olümpiaadiks, keskkooli katseteks ja iseseisvaks mõtlemiseks)

Juhendajad:

õp Cristina Kaska

õp Viljar Laasi

õp Piia Haab

Keraamikaring 1.-3. klass

(kohtade arv piiratud)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 14:30 - 16.30

Juhendaja:

Kirsti Saluäär

kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Kunstiring

(tasuta)

Neljapäeviti

Kl 15:00 – 16:00 (4. - 9. klass )

 

Juhendaja:

Tõnu Talve


 

Kokandus

(5. – 8. klassi õpilstele)

(tasuta)

 

Esmaspäeviti kl 15:00 – 17:00

 

Juhendaja:

Õp Krista Kuusk

Linditants 

(1.- 4. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 12:20 – 14:00

Neljapäeviti kl 12:20 – 14:00

Juhendaja:

Anne Eenpalu

 

Kooli bänd Neljapäeviti bändiruumis

Juhendaja:

Juhan Trump

 

Rahvatants 4.a klassi poisid

 

 

Juhendaja:

Kaja Arusalu

 

Elavad muinasjutud

1. klassid

 

 

Juhendajad:

Ivika Jegis

Anneli Raudlam

Maarika Jagula

Huvitegevuseks on meil võimalusi seinast seina ning võime julgelt öelda, et ka läbi seinte

ehk siis lõputult võimalusi koostöös kultuurimaja, noortekeskuse, perekeskuse ja lähedal asuvas mõisahoones tegutseva huvialakeskusega Pääsulind.

Raasiku valla huvihariduse registri leiad SIIT: 

https://raasiku.huviregister.ee/

Huviringid Aruküla Põhikoolis 2021/22. õppeaaastal:

1.klasside muusikaring (21/22 õ.a.)

(tasuta)

Kolmapäeviti 

kl 12:15 – 13:00

(Aruküla Põhikooli aulas)

Juhendajad:

Õp Külli Ovir

kylliovir@gmail.com

Tel: 52 38 628

 

Õp. Age Imala

Mudilaskoor

(21/22 õ.a.)

(2. – 5. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 13:05 – 14:00

(aulas)

Poistekoor

(21/22 õ.a.)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 14:00 – 15:00

(aulas)

Lastekoor

(21/22 õ.a.)

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 15:00 – 16:00

(aulas)

Noorteühendus ELO

(Aastamaks 10€,

I poolaastal 5€

II poolaastal 5€)

Rühmad saavad kokku üle nädala

neljapäeviti:

A-rühm kl 16:00

Klubi ja Junior Team kl 17:00

 

Juhendaja/Kuraator:

Õp Leena Möls

leena.mols@arukyla.edu.ee

Tel: 53 444 461

ELO teadetetahvlile jõuad siit:

https://www.arukyla.edu.ee/et/elo-teadetetahvel

Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm (21/22.õ.a)

(1.– 3. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 16:15

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:15

 

Juhendaja/Treener:

Õp Toivo Järv

toivo.jarv@mail.ee

Juhendaja/Treener:

Andrus Rogenbaum

Käsipall poisid (2008-2010) 

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:00 – 17:30

Kolmapäeviti kl 16:00 – 17:30

Reedeti kl 15:00 - 16:00

 

Käsipall (2011 ja nooremad)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 15.00 - 16.10

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:10

 

Filmisport (21/22 õ.a.) 

(1.– 9. klass + noored)

(tasuta)

Kokkusaamine 7x aastas,

laupäeviti kl 10:00 - 20:00

 

Juhendajad:

Õp Cristina Kaska

cristina.kaska@arukyla.edu.ee

 Juku Trump

VEX IQ robootikaring

(4. – 9. klass)

(tasuta)

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:30

Arvutiklassis

Juhendaja:

Õp Aron Lips

aron.lips@arukyla.edu.ee

 

LoTe - loodusteaduste huviring 

(8. - 9. klass)

Teisipäeviti, kl 15.00

III korrus, ruum 307

(ettevalmistus olümpiaadiks, keskkooli katseteks ja iseseisvaks mõtlemiseks)

Juhendajad:

õp Cristina Kaska

õp Viljar Laasi

õp Piia Haab

Keraamikaring 1.-3. klass

(kohtade arv piiratud)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 14:30 - 16.30

Juhendaja:

Kirsti Saluäär

kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Kunstiring

(tasuta)

Neljapäeviti

Kl 15:00 – 16:00 (4. - 9. klass )

 

Juhendaja:

Tõnu Talve


 

Kokandus

(5. – 8. klassi õpilstele)

(tasuta)

 

Esmaspäeviti kl 15:00 – 17:00

 

Juhendaja:

Õp Krista Kuusk

Linditants 

(1.- 4. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 12:20 – 14:00

Neljapäeviti kl 12:20 – 14:00

Juhendaja:

Anne Eenpalu

 

Kooli bänd Neljapäeviti bändiruumis

Juhendaja:

Juhan Trump

 

Rahvatants 4.a klassi poisid

 

 

Juhendaja:

Kaja Arusalu

 

Elavad muinasjutud

1. klassid

 

 

Juhendajad:

Ivika Jegis

Anneli Raudlam

Maarika Jagula