Koolielu

Huviringid

„KUI TAHAD,TULE ALATI! OOTAME AKEN AVALI!“ :)


Huvitegevuseks on meil võimalusi seinast seina ning võime julgelt öelda, et ka läbi seinte

ehk siis lõputult võimalusi koostöös kultuurimaja, noortekeskuse, perekeskuse ja lähedal asuvas mõisahoones tegutseva huvialakeskusega Pääsulind.

Huviringid Aruküla Põhikoolis 2019/20. õppeaaastal on järgmised:

1.klasside muusikaring

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 12:10 – 12:55

 

Juhendajad:

Õp Külli Ovir

kylliovir@gmail.com

Tel: 52 38 628

 

Õp. Age Imala

Mudilaskoor

(2. – 5. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 13:10 – 14:00

 

Poistekoor

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 14:00 – 14:55

 

Lastekoor

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 15:00 – 16:00

 

Noorteühendus ELO

(Aastamaks 10€)

Rühmad saavad kokku üle nädala

neljapäeviti:

A-rühm kl 16:00

Klubi ja Junior Team kl 17:00

 

Juhendaja/Kuraator:

Õp Leena Möls

leena.mols@arukyla.edu.ee

Tel: 53 444 461

Sulgpall

(2. – 7. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 17:00

Reedeti kl 15:00 – 17:30

Juhendaja/Treener:

Silva Lips

silvaloik@gmail.com

 

Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm

(1.– 3. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 16:15

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:15

 

Juhendaja/Treener:

Õp Toivo Järv

toivo.jarv@mail.ee

 

Käsipall, poisid 2004

(7. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:15 – 17:45

Teisipäeviti kl 16:15 – 17:45

Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:45

 

Käsipall, poisid 2006

(4. – 6. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 15.00 - 16.15

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:15

Reedeti kl 15:00 – 16:15

 

Käsipall, tüdrukud (2005)

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:15 – 17:45

Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:45

Reedeti kl 17:30 – 19:00

 

Juhendaja/Treener:

Andrus Rogenbaum

Filmisport

(1.– 9. klass + noored)

(tasuta)

Kokkusaamine 7x aastas,

laupäeval kl 10:00 - 20:00

Kokkusaamise asukoht ja täpne kellaaeg sõltuvad konkreetsest üritusest. 

Juhendajad:

Õp Cristina Kaska

cristina.kaska@arukyla.edu.ee

 Juku Trump

E-rolleri ehitamine

(7. – 9. klass)

(tasuta)

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:30

Juhendaja:

Õp Aron Lips

aron.lips@arukyla.edu.ee

 

Muinasjuturing

"Elavad muinasjutud"

(3. klasside õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 13:15 – 14:55

Juhendajad:

Õp. Astrid Linnumäe

Õp. Ivika Jegis

 

Rahvatants

(2. klass)

(tasuta)

Teisipäeviti, 6. tund

 

Juhendaja:

Õp Kaja Arusalu

 

Keraamikaring

(1. - 3. klass, kohtade arv piiratud)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 14:30 - 16.00

Juhendaja:

Kirsti Saluäär

kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Kunstiring

(tasuta)

Neljapäeviti

Kl 15:00 – 17:00 (4. - 9. klass )

 

Juhendaja:

Tõnu Talve


 

Kokandus

(5. – 9. klassi õpilstele)

(tasuta)

 

Neljapäeviti kl 15:00 – 17:00

 

Juhendaja:

Õp Krista Kuusk

Linditants

(1.- 4. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 12:30 – 13:00

Neljapäeviti kl 13:30 – 15:00

Juhendaja:

Anne Eenpalu

 

Esmaabi

(tasuta)

 

Neljapäeviti:

1. - 3. klassi õpilased, kell 13:10

4. - 6. klassi õpilased, kell 14:10 

 

Juhendaja:

Rita Sepp

Minu Tantsukool

(1.– 9. klassi õpilastele)

(Kuutasu 25€)

Reedeti 14:30 – 15:30

(peegelsaalis)

Juhendaja:

Elina Melanija Tannenberg

info@minutantsukool.ee

www.minutantsukool.ee

 

Saalihoki 

(3. - 7. klassi türukud)

(tasuta)

Esmaspäeviti 17:45 - 19:00

Reedeti 16:15 - 17:30

(spordisaalis)

Juhendaja/Treener:

Maarja Leok

maarjaleok@gmail.com

 

Jalgpall FC JOKER

(Kuutasu 25€)

2011 - 2013:

teisipäeval ja neljapäeval 17:00

2014 - 2015:

kolmapäeval 18:00

(spordisaalis/õues)

 

Juhendaja/Treener:

Rene Lill

rene.lill@fcjoker.ee

Akrobaatika

(Kuutasu 12€)

Esmaspäeviti

5 - 7 aastased 15:30 - 16:15 

1. - 4. klassi õpilased 16:30 - 17:30

(Aruküla spordisaali  peegelsaalis)

Kontakt: 

juta@erinoor.ee

Võrkpall

(tasuta)

Oodatud on igas vanuses poisid  ja tüdruku.

Laupäeviti 11:00 - 14:00

 

Treener:

Agur Vanuses

asperkid@gmail.com

Tel: 5154910

Kooli bänd  Neljapäeviti bändiruumis

Juhendaja:

Juhan Trump

Huvitegevuseks on meil võimalusi seinast seina ning võime julgelt öelda, et ka läbi seinte

ehk siis lõputult võimalusi koostöös kultuurimaja, noortekeskuse, perekeskuse ja lähedal asuvas mõisahoones tegutseva huvialakeskusega Pääsulind.

Huviringid Aruküla Põhikoolis 2019/20. õppeaaastal on järgmised:

1.klasside muusikaring

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 12:10 – 12:55

 

Juhendajad:

Õp Külli Ovir

kylliovir@gmail.com

Tel: 52 38 628

 

Õp. Age Imala

Mudilaskoor

(2. – 5. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 13:10 – 14:00

 

Poistekoor

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 14:00 – 14:55

 

Lastekoor

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 15:00 – 16:00

 

Noorteühendus ELO

(Aastamaks 10€)

Rühmad saavad kokku üle nädala

neljapäeviti:

A-rühm kl 16:00

Klubi ja Junior Team kl 17:00

 

Juhendaja/Kuraator:

Õp Leena Möls

leena.mols@arukyla.edu.ee

Tel: 53 444 461

Sulgpall

(2. – 7. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 17:00

Reedeti kl 15:00 – 17:30

Juhendaja/Treener:

Silva Lips

silvaloik@gmail.com

 

Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm

(1.– 3. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 16:15

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:15

 

Juhendaja/Treener:

Õp Toivo Järv

toivo.jarv@mail.ee

 

Käsipall, poisid 2004

(7. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:15 – 17:45

Teisipäeviti kl 16:15 – 17:45

Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:45

 

Käsipall, poisid 2006

(4. – 6. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 15.00 - 16.15

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:15

Reedeti kl 15:00 – 16:15

 

Käsipall, tüdrukud (2005)

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:15 – 17:45

Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:45

Reedeti kl 17:30 – 19:00

 

Juhendaja/Treener:

Andrus Rogenbaum

Filmisport

(1.– 9. klass + noored)

(tasuta)

Kokkusaamine 7x aastas,

laupäeval kl 10:00 - 20:00

Kokkusaamise asukoht ja täpne kellaaeg sõltuvad konkreetsest üritusest. 

Juhendajad:

Õp Cristina Kaska

cristina.kaska@arukyla.edu.ee

 Juku Trump

E-rolleri ehitamine

(7. – 9. klass)

(tasuta)

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:30

Juhendaja:

Õp Aron Lips

aron.lips@arukyla.edu.ee

 

Muinasjuturing

"Elavad muinasjutud"

(3. klasside õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 13:15 – 14:55

Juhendajad:

Õp. Astrid Linnumäe

Õp. Ivika Jegis

 

Rahvatants

(2. klass)

(tasuta)

Teisipäeviti, 6. tund

 

Juhendaja:

Õp Kaja Arusalu

 

Keraamikaring

(1. - 3. klass, kohtade arv piiratud)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 14:30 - 16.00

Juhendaja:

Kirsti Saluäär

kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Kunstiring

(tasuta)

Neljapäeviti

Kl 15:00 – 17:00 (4. - 9. klass )

 

Juhendaja:

Tõnu Talve

 

Kokandus

(5. – 9. klassi õpilstele)

(tasuta)

 

Neljapäeviti kl 15:00 – 17:00

 

Juhendaja:

Õp Krista Kuusk

Linditants

(1.- 4. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 12:30 – 13:00

Neljapäeviti kl 13:30 – 15:00

Juhendaja:

Anne Eenpalu

 

Esmaabi

(tasuta)

 

Neljapäeviti:

1. - 3. klassi õpilased, kell 13:10

4. - 6. klassi õpilased, kell 14:10 

 

Juhendaja:

Rita Sepp

Minu Tantsukool

(1.– 9. klassi õpilastele)

(Kuutasu 25€)

Reedeti 14:30 – 15:30

(peegelsaalis)

Juhendaja:

Elina Melanija Tannenberg

info@minutantsukool.ee

www.minutantsukool.ee

 

Saalihoki 

(3. - 7. klassi türukud)

(tasuta)

Esmaspäeviti 17:45 - 19:00

Reedeti 16:15 - 17:30

(spordisaalis)

Juhendaja/Treener:

Maarja Leok

maarjaleok@gmail.com

 

Jalgpall FC JOKER

(Kuutasu 25€)

2011 - 2013:

teisipäeval ja neljapäeval 17:00

2014 - 2015:

kolmapäeval 18:00

(spordisaalis/õues)

 

Juhendaja/Treener:

Rene Lill

rene.lill@fcjoker.ee

Akrobaatika

(Kuutasu 12€)

Esmaspäeviti

5 - 7 aastased 15:30 - 16:15 

1. - 4. klassi õpilased 16:30 - 17:30

(Aruküla spordisaali  peegelsaalis)

Kontakt: 

juta@erinoor.ee

Võrkpall

(tasuta)

Oodatud on igas vanuses poisid  ja tüdruku.

Laupäeviti 11:00 - 14:00

 

Treener:

Agur Vanuses

asperkid@gmail.com

Tel: 5154910

Kooli bänd  Neljapäeviti bändiruumis

Juhendaja:

Juhan Trump


Huviringid Aruküla Põhikoolis 2019/20. õppeaaastal on järgmised:

1.klasside muusikaring

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 12:10 – 12:55

 

Juhendajad:

Õp Külli Ovir

kylliovir@gmail.com

Tel: 52 38 628

 

Õp. Age Imala

Mudilaskoor

(2. – 5. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 13:10 – 14:00

 

Poistekoor

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 14:00 – 14:55

 

Lastekoor

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Kolmapäeviti

kl 15:00 – 16:00

 

Noorteühendus ELO

(Aastamaks 10€)

Rühmad saavad kokku üle nädala

neljapäeviti:

A-rühm kl 16:00

Klubi ja Junior Team kl 17:00

 

Juhendaja/Kuraator:

Õp Leena Möls

leena.mols@arukyla.edu.ee

Tel: 53 444 461

Sulgpall

(2. – 7. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 17:00

Reedeti kl 15:00 – 17:30

Juhendaja/Treener:

Silva Lips

silvaloik@gmail.com

 

Pallimängud/Käsipalli ettevalmistusrühm

(1.– 3. klassi õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 15:00 – 16:15

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:15

 

Juhendaja/Treener:

Õp Toivo Järv

toivo.jarv@mail.ee

 

Käsipall, poisid 2004

(7. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:15 – 17:45

Teisipäeviti kl 16:15 – 17:45

Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:45

 

Käsipall, poisid 2006

(4. – 6. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 15.00 - 16.15

Kolmapäeviti kl 15:00 – 16:15

Reedeti kl 15:00 – 16:15

 

Käsipall, tüdrukud (2005)

(6. – 9. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 16:15 – 17:45

Kolmapäeviti kl 16:15 – 17:45

Reedeti kl 17:30 – 19:00

 

Juhendaja/Treener:

Andrus Rogenbaum

Filmisport

(1.– 9. klass + noored)

(tasuta)

Kokkusaamine 7x aastas,

laupäeval kl 10:00 - 20:00

Kokkusaamise asukoht ja täpne kellaaeg sõltuvad konkreetsest üritusest. 

Juhendajad:

Õp Cristina Kaska

cristina.kaska@arukyla.edu.ee

 Juku Trump

E-rolleri ehitamine

(7. – 9. klass)

(tasuta)

Neljapäeviti kl 15:00 – 16:30

Juhendaja:

Õp Aron Lips

aron.lips@arukyla.edu.ee

 

Muinasjuturing

"Elavad muinasjutud"

(3. klasside õpilastele)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 13:15 – 14:55

Juhendajad:

Õp. Astrid Linnumäe

Õp. Ivika Jegis

 

Rahvatants

(2. klass)

(tasuta)

Teisipäeviti, 6. tund

 

Juhendaja:

Õp Kaja Arusalu

 

Keraamikaring

(1. - 3. klass, kohtade arv piiratud)

(tasuta)

Teisipäeviti kl 14:30 - 16.00

Juhendaja:

Kirsti Saluäär

kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Kunstiring

(tasuta)

Neljapäeviti

Kl 15:00 – 17:00 (4. - 9. klass )

 

Juhendaja:

Tõnu Talve


 

Kokandus

(5. – 9. klassi õpilstele)

(tasuta)

 

Neljapäeviti kl 15:00 – 17:00

 

Juhendaja:

Õp Krista Kuusk

Linditants

(1.- 4. klassi õpilastele)

(tasuta)

Esmaspäeviti kl 12:30 – 13:00

Neljapäeviti kl 13:30 – 15:00

Juhendaja:

Anne Eenpalu

 

Esmaabi

(tasuta)

 

Neljapäeviti:

1. - 3. klassi õpilased, kell 13:10

4. - 6. klassi õpilased, kell 14:10 

 

Juhendaja:

Rita Sepp

Minu Tantsukool

(1.– 9. klassi õpilastele)

(Kuutasu 25€)

Reedeti 14:30 – 15:30

(peegelsaalis)

Juhendaja:

Elina Melanija Tannenberg

info@minutantsukool.ee

www.minutantsukool.ee

 

Saalihoki 

(3. - 7. klassi türukud)

(tasuta)

Esmaspäeviti 17:45 - 19:00

Reedeti 16:15 - 17:30

(spordisaalis)

Juhendaja/Treener:

Maarja Leok

maarjaleok@gmail.com

 

Jalgpall FC JOKER

(Kuutasu 25€)

2011 - 2013:

teisipäeval ja neljapäeval 17:00

2014 - 2015:

kolmapäeval 18:00

(spordisaalis/õues)

 

Juhendaja/Treener:

Rene Lill

rene.lill@fcjoker.ee

Akrobaatika

(Kuutasu 12€)

Esmaspäeviti

5 - 7 aastased 15:30 - 16:15 

1. - 4. klassi õpilased 16:30 - 17:30

(Aruküla spordisaali  peegelsaalis)

Kontakt: 

juta@erinoor.ee

Võrkpall

(tasuta)

Oodatud on igas vanuses poisid  ja tüdruku.

Laupäeviti 11:00 - 14:00

 

Treener:

Agur Vanuses

asperkid@gmail.com

Tel: 5154910

Kooli bänd  Neljapäeviti bändiruumis

Juhendaja:

Juhan Trump