VALMISTUME VEEBRUARIKUISEKS HEATEGEVUSLOOSIKS!

Дата создания 31.01.2022

Levitame vahelduseks natukene heategevuspisikut!!! Taas on käes aeg üleskutseks toetada meie kooli ühte altruisitlikumat ettevõtmist - heategevuslikku sõbrapäeva loosi!

Ka käesoleval aastal toetame  Pardirallit link opens on new page ja seeläbi vähihaigeid lapsi ning nende vanemaid üle Eesti!

Sõbrapäeva nädal toimub koolis 14. - 18. veebruaril.

NB! Loos toimub 14. veebruaril ning seda isegi juhul, kui oleme distantsõppel - lahenduse leiab alati :)

Meil on 406 õpilast, seega iga ese loeb!

Loodame, et meie kooli 9.klasside õpilaste pöördumised ettevõtete/asutuste poole leiavad ohtrat vastukaja, kuid

SIINKOHAL PALUME KA TEIE ABI, KALLID LAPSEVANEMAD JA LAIEM KOGUKOND, KUI TEIL ON VÕIMALIK TUUA MEILE ÜHTE, TEIST ja KOLMANDAT –

KRUUSID, PASTAKAD, HELKURID, VÕTMEHOIDJAD, VIHIKUD, KOOLITARBED, RAAMATUD, MÄRKMIKUD, MAIUSTUSED jmt, SIIS SEE ON IGATI TERETULNUD!

Kirjuta, kui saad loosikraamiga aidata (mari.mols@arukyla.edu.ee) - võtame vastu, tuleme järele, kõik on võimalik :)

Tegemist on ühe (kui mitte kõige) populaarsema üritusega õppeaasta jooksul -  IGA LOOS VÕIDAB!

Mida rohkem loose, seda rohkem rõõmu õpilastele ja seda suurem heategu!

___

Eelmisel aastal kogusime üle 1200€! Kokkuvõtet ja tänusõnu 2021.a ettevõtmisele näed siit:

/et/uudised/tanusonad-heategevuse-eest-meilt-ja-mujalt

Дата последнего изменения 01.02.2022.