Esialgne info eriolukorrast ja distantsõppest

Дата создания 13.03.2020

Alates esmaspäevast rakendatakse koolides distantsõpet, ka meil.

Täna peale esimest tundi annab direktor klasside kaupa vajaliku info õpilastele järgmiste nädalate õppekorralduse kohta.

Emakeelepäeva aktust ei toimu.

Täna toimub 5 ainetundi, pikapäevarühm töötab kuni esimese koolibussi väljumiseni (hilisemad bussid tellitakse varasemaks) - jooksvat infot saab õpetajatelt, õppealajuhatajalt, direktorilt.

Lisainformatsiooni palume jälgida paralleelselt eKoolist ja kooli veebileheküljelt.

Teade eKooli toimimise kohta 16. märtsi hommikul:

"eKooli koormus on ca 20 korda suurenenud. Võtame eKooli ca 15-ks minutiks maha, et võimekust veel enam lisada ja koormust ühtlustada. Teeme seda kohe, et ülejäänud päev tõrgeteta mööduks. Vabandame. eKool AS"

Kui tõrkeid esineb, siis küllap ka need lahenevad, kui entusiastlike õpetajate ja õpilaste mitmekordistunud huvi ja agarus uues situatsioonis normaliseerub :)

Distantsõppeperioodil on peamiseks õppetöö info edastamise keskkonnaks endiselt eKool!

Valitsuskabineti otsus ja info Haridus- ja Teadusministeeriumi leheküljel on leitav siit:

https://www.hm.ee/et/uudised/valitsuskabinet-otsustas-viia-nakkusohu-tottu-haridusasutused-distantsoppelelink opens on new page

Дата последнего изменения 16.03.2020.