KOOLIMÄNG

Дата создания 15.04.2024

Koolimäng on nädal, mille jooksul toimub 5.-9.klassidele erinevaid ülesandeid, mille eest saadakse punkte. Esimese koha saavutanud noored saavad auhinnaks 200€ väärtuses krediiti klassiekskursiooni jaoks!

ESMASPÄEV (15.04) - ÜLLATUSE PÄEV Iga klass saab oma õnne proovile panna. Valige välja enda seast üks, kes läheb huvijuhi juurde üllatusülesannet tegema. Huvijuht Mari kutsub esimese tunni ajal kõikide klasside esindajad ükshaaval enda juurde.

TEISIPÄEV (16.04) - ARUKUSE PÄEV Kaks kooli saavad esimest päeva teha midagi koos, toimub vanakooli moodi paberil viktoriin Raasiku Põhikooli aulas, igast klassist 4-liikmeline esindus. Viktoriini algus kell 9.10 Raasiku aulas. Liikumine Raasikule 8.44 rongiga, tagasi tuleme 11.12 rongiga ning läheme viimastesse tundidesse. Õpilastel rohelised kaardid kaasa!!

KOLMAPÄEV (17.04) - LIIKUMISE PÄEV On aeg oma klass riietuda eriliseks võistkonnaks. Oluline on, et näeksite sarnased välja ja suudaksime sinu klassi teistest klassidest eristada (näiteks, kõik kannavad sama värvi, kõikidel on nokamüts peas jnejne), laske oma fantaasial lennata. Võistlustulle astub 10 esindajat ja ülejäänud klass tuleb kaasaelajateks (parimad kaasaelajad saavad eriauhinna). Võistluste algus kell 10.30 Aruküla Põhikooli staadionil. Kestab maksimaalselt 1h.

NELJAPÄEV (18.04) - PLAYBOXI HARJUTAMINE Võtke veel viimasteks suurteks proovideks klass kokku ja vaadake, et kõik liikumine on paigas, videod on olemas ja kostüümid parajaks õmmeldud.

REEDE (19.04) - KOGU NÄDAL LÕPEB SUURE PLAYBOXIDE VÕISTLUSEGA! Valmista oma klassiga ette üks paeluv etteaste, millega teistele õpilastele pikaks ajaks meelde jääda. Iga klassi poolt on oodatud üks etteaste. Võite muusikat omavahel kokku miksida, võite valida ka ainult ühe loo. Tähtis on, et teete seda rõõmuga. Muusika valikuks teemat ei ole, laske oma fantaasial lennata, aga pöörame tähelepanu detailidele, et kostüümid oleksid originaalesitajaga võimalikult sarnased. Õhtu lõpetab üllatusesineja!

Osalejad: 5.-9.klass Toimumiskoht: Aruküla Põhikooli aulas Kuupäev ja kellaaeg: 19. aprill kell 15.00-19.00

KÕIK VÕIVAD VAATAMA TULLA!

Teema: playboxi numbriks võib valida vabalt valitud loo, lood võivad olla ka kokku miksitud. Jäljendada tohib nii Eesti kui ka välismaiseid artiste. Valitud artisti tuleb jäljendada võimalikult täpselt, lisada võib ka omalt poolt tantsukava. Vajalik on ka loo muusikavideo, mida jäljendama hakkate!

Дата последнего изменения 18.04.2024.