TASUS OSALEDA - ka MEIE VÕITSIME koolile siseterviseraja!

Дата создания 25.11.2020

Kohe, kui meieni jõudis Eesti Terviseradade üleskutse osaleda HAKKAME LIIKUMA! kampaanias, otsustasime kogu kooliga kaasa lüüa! Kiire, hoogne ja rõõmus tegutsemine tõigi koolile päris oma siseterviseraja!

Kuu aja jooksul laekus konkursile ligi 400 loovtööd koolidest ja lasteaedadest üle Eesti. Eesti Terviseradade tegevjuht Alo Lõoke märkis, et nii suur osavõtt oli väga rõõmustav üllatus.

Aitäh kõikidele klassidele ja nende õpetajatele aktiivse osavõtu ja tundide ning vahetundide ajal filmitud videomaterjalide eest, millest sai õp Kaska nokitsemisel kokku väga lahe videolugu meie kooli liikumisharjumustest ja -võimalustest.

Meie videolugu näed siit:

Kõikide konkursitöö esitanute seast valiti välja 50 lasteaeda ja kooli, mis saavad Swedbanki toetusel tänutäheks mängulise siseterviseraja, kus liikumine, õppetöö ja mängurõõm käivad käsikäes ning on loomulikuks päeva osaks.

Žürii kokkuvõtet konkursist näed siit:

TULEMUSED JA PARIMAD VIDEOD LEIAD KONKURSI VEEBILEHELT:

https://terviserajad.ee/2020/11/50-kooli-ja-lasteaeda-saavad-eesti-terviseradadelt-oma-siseterviseraja/link opens on new page

Дата последнего изменения 26.11.2020.