Aruküla Põhikooli 1 segavõistkond võitis 2020 Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis finaalturniiri!

Дата создания 04.05.2020

Tagasivaade eriolukorra-eelsesse aega - ikka ja jälle on põhjust uhke olla! Neljapäeval 12. märtsil 2020 toimus Viljandi Spordihoones käesoleva aasta Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis finaalturniir, kus osales kaheksa paremat üldhariduskoolide võistkonda üle Eesti.

Mitmendat aastat järjest toimus traditsiooniline 1. - 3.klasside tüdrukutele ja noormeestele Mr. Pritt minikäsipalli mängud koolis võistlussari,
kus koolide segavõistkonnad mängisid minikäsipalli.

Finaalturniirile pääsesid seitsme piirkonna etapi võitja + Harjumaa etapi teine koht.

Finaalmängus alistas Aruküla Põhikooli 1 võistkond napilt Kehra Gümnaasiumi 1 segavõistkonna ning kolmanda koha mängis võistlustel välja Põlva Kooli 1 segavõistkond.

Õnnitlused tublidele sportlastele ja juhendajale!

Võistkonna liikmed: Uku K, Toomas K, Harold-Manfred V, Sebastain N, Marten T, Sten N, Magnus K, Hele R.

Juhendaja õp.Toivo Järv

Дата последнего изменения 17.11.2021.