„Robomadin 2019“ - robootukutelt 2x II koht!!!

Дата создания 30.03.2019

Aruküla Põhikooli robootikaringi võistkonnad osalesid 29. märtsil Pärnu Ülejõe Põhikoolis Pärnumaa Robootikavõistlusel „Robomadin 2019“, saavutades seal kaks teise kohta.

Teise koha võitnud võistkondades olid Marko ja Uku Andreas ning teises võistkonnas Virko ja Ranno.

Võistluse eesmärgiks oli koguda kokku mänguväljakul olevad „suured niidirullid“ ning asetada nad väljaku ühes otsas olevale märgitud alale. Võistlus koosnes kolmest osast. Esimeses ülesandes tuli juhtida puldiga robotit ja tõsta „suured niidirullid“ märgitud alale. Teises osas liikus programmeeritud robot iseseisvalt ja tõstis „suured niidirullid“ märgitud alale ja riputas iseenda väljaku keskel oleva kangi külge rippuma. Kolmandas osas tõstis ta „suured niidirullid“ märgitud alale ja riputas iseenda väljaku keskel oleva kangi külge rippu koos vastas võistkonnaga.

http://www.robomadin.eelink opens on new page

/Juhendaja õp Aron Lips/

Дата последнего изменения 05.05.2019.