Новости

Kiidusõnad kõikidele Harjumaa murdmaa teatejooksus osalejatele. Üldarvestuses III koht!!! 13. мая Aruküla Põhikool

Kolgakülas toimusid 7.mail Harjumaa 2019.a. koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes.
Koolidevahelises kompleksarvestuses saavutasime Haarjumaa põhikoolide arvestuses III kohta.


Tüdrukute ja poiste võistkonnad osalesid kolmes vanuseklassis  - kuni 5.kl., 6.-7. kl ja 8.-9. klassid.

 

Aruküla Põhikooli võistkondadest saavutas parima tulemuse tüdrukute 8.-9. klassi viieliikmeline teatevõistkond: 

 5 x 500 m. jooksus suurepärane III koht

Teatevõistkonna koosseisus jooksid: Karita, Anett, Merily, Annabel ja Mileene.

 

Poistest saavutas parima koha 8.-9.kl võistkond

koosesisus Arno, Chris, Egor, Aleksandr ja Rasmus,

kes saavutasid tasavägises jooksus 5. koha.

 


NB! ERITI TUBLI OLI 5.B KLASSI ÕPILANE EMMA-MARIA, KELLEL OLI TÜDRUKUTE ARVESTUSES KOGU MAAKONNA PARIM AEG!

 

Tänusõnad veelkord kõikidele osalejatele:

8. - 9. kl tüdrukud: Kariita, Anett, Merily, Annabel, Mileene (III koht)

5. klassi tüdrukud: Anneli, Kaisa Helena, Carola, Simoona, Emma-Maria (8. koht)

6. - 7. klassi tüdrukud: Anete, Marjette, Leen, Berit, Aleksanda-Jennifer (8. koht)

4. - 5. klassi poisid: Andreas, Uku Mathias, Karl, Sander, Rasmus (7. koht)

6. - 7. klassi poisisd: Aron, Gert-Kaarel, Johannes, Kennert, Ainar (10. koht)

8. - 9 . klassi poisid: Arno, Chris, Egor, Aleksandr, Rasmus (5. koht)

Aitäh, et esindasite oma kooli :)

 

/Juhendajad õp Riina ja õp Toivo/

 

 

Tüdrukute ja poiste võistkonnad osalesid kolmes vanuseklassis  - kuni 5.kl., 6.-7. kl ja 8.-9. klassid.

 

Aruküla Põhikooli võistkondadest saavutas parima tulemuse tüdrukute 8.-9. klassi viieliikmeline teatevõistkond: 

 5 x 500 m. jooksus suurepärane III koht

Teatevõistkonna koosseisus jooksid: Karita, Anett, Merily, Annabel ja Mileene.

 

Poistest saavutas parima koha 8.-9.kl võistkond

koosesisus Arno, Chris, Egor, Aleksandr ja Rasmus,

kes saavutasid tasavägises jooksus 5. koha.

 


NB! ERITI TUBLI OLI 5.B KLASSI ÕPILANE EMMA-MARIA, KELLEL OLI TÜDRUKUTE ARVESTUSES KOGU MAAKONNA PARIM AEG!

 

Tänusõnad veelkord kõikidele osalejatele:

8. - 9. kl tüdrukud: Kariita, Anett, Merily, Annabel, Mileene (III koht)

5. klassi tüdrukud: Anneli, Kaisa Helena, Carola, Simoona, Emma-Maria (8. koht)

6. - 7. klassi tüdrukud: Anete, Marjette, Leen, Berit, Aleksanda-Jennifer (8. koht)

4. - 5. klassi poisid: Andreas, Uku Mathias, Karl, Sander, Rasmus (7. koht)

6. - 7. klassi poisisd: Aron, Gert-Kaarel, Johannes, Kennert, Ainar (10. koht)

8. - 9 . klassi poisid: Arno, Chris, Egor, Aleksandr, Rasmus (5. koht)

Aitäh, et esindasite oma kooli :)

 

/Juhendajad õp Riina ja õp Toivo/

 

 


video_pildimaterjalist
video_pildimaterjalist