Kuidas keerulisel ajal ennast ja peret hoida?

Дата создания 29.10.2018

Tallinna Lastehaigla lastepsühhiaater Anne Kleinberg selgitab, kuidas rääkida sõjast nii väiksemate kui suuremate lastega:  https://tarkvanem.ee/kasvatamine-artiklid/kuidas-lastele-raakida-sojast/link opens on new page

Uuringud kinnitavad, et päritolupere on olulisemaid tegureid, mis lapse arengut ja käitumist mõjutab. Laps on justkui vanema peegel – ta jäljendab vanema käitumist ja sellest saab tema elu osa. Oskusi, mida on vaja lapse kasvatamisel ja tema eest hoolitsemisel, saab ja peabki õppima.

Kuidas toetada oma suhet lapsega? https://tarkvanem.ee/suhe-lapsega/link opens on new page

 

Selleks et armastada teisi, tuleb kõigepealt õppida armastama ennast. Õppida hoolitsema oma vajaduste eest – oma n-ö tassi täitma ja akusid laadima. Hea suhe lapsega algab heast suhtest endaga.

Kuidas saab vanem enda vajaduste eest hoolt kanda? https://tarkvanem.ee/enda-vajadused/link opens on new page

 

Vanemate paarisuhe on perekonna süda. Soojas ja toetavas paarisuhtes on olemas teadmine, et partner on minu jaoks olemas, kui ma teda vajan. Ta on tingimusteta minu poolel ja ma saan teda usaldada.

Paarisuhte olulisusest: https://tarkvanem.ee/paarisuhe/link opens on new page  

 

Soovitav kuulamine: Peresaade. Kuidas su mina-eristumise tase mõjutab su suhteid? Vikerraadio.link opens on new page

 

Vaimne tervis tähendab nii vaimset heaolu ja arengut kui ka rahuldavat toimetulekut erinevate eluraskuste ja igapäevaeluga.

Vaimse tervise kohta saab rohkem uuridahttps://tarkvanem.ee/vaimne-tervis/link opens on new page

Дата последнего изменения 22.03.2022.

Больше новостей