Aruküla Põhikool

Общая информация

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Учебный совет Kooli pidaja Hariduslik järelvalve

Должность
 
Администрация (2)

Avo Möls

Директор
+3725225842
avo.mols@arukyla.edu.ee


Ivika Jegis

Советник обучения
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Время приема:

3. klass teisipäeviti 6. tund, ruum 302A
9. klass esmaspäeviti 1. tund, ruum 224
Учителя (37)

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeviti, kl 14:00 -15:00, ruum 250
Kokkuleppel ka muul ajal

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval kell 14.15 - 16.00, ruum 305
Vajadusel ka kokkuleppel

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval kell 15.00, ruum 136
Vajadusel kokkuleppel

Ulvi Tensing

Математика
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeviti 14:00 - 16:00, ruum 306
Muud ajad eelneval kokkuleppel

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Время приема:

Reedeti 6. ja 7. tund, ruum 301/311

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Время приема:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
5.A kolmapäeviti 6.tund, ruum 303A

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval 6. tund, ruum 110
Kokkuleppel neljapäeval 6. tund

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval 6. tund. Ruum 109
Kokkuleppel ka teisipäeval

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Время приема:

2a. klass neljapäeval kell 13.15, ruum 207
5a. klass esmaspäeval 6.tund, ruum 207

Krista Tuuling

История
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Время приема:

Teisipäeviti, kell 14.00 - 16.00, ruum 229

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Время приема:

(lapsehoolduspuhkusel)

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval, kell 08:00 - 08:30, ruum 230
Muud ajad kokkuleppel.

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel E - N, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Kirsti Saluäär

Inglise keel
kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Время приема:

Reedeti 6.tund, ruum 303

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Время приема:

Reedel kell 8.00 - 8.30, ruum 130

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval 5.tund, ruum 301A

Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeviti 7. tund, ruum 230
Reedeti 7. tund, ruum 307

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Время приема:

Neljapäeval peale 7.tundi
Staadion/spordisaal

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee

Время приема:

Neljapäeval peale 7. tundi
Spordihoone/staadion

Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, haridustehnoloog
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval kell 15.00-16.00, ruum 307

Marina Dudakova

Математика
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Время приема:

(lapsehoolduspuhkusel)

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval kell 08.00, ruum 226

Eha Pukk

Väikeklassi õpetaja
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Время приема:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Maarika Jagula

Algõpetus, HEV koordinaator
maarika.jagula@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval 6.tund

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäev 6. tund, ruum 249
Neljapäeviti kokkuleppel

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeval kell 15.00, ruum 307
(kokkuleppel õpetajaga!)

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee

Время приема:

Neljapäeval kell 15.00
Eelneval kokkuleppel

Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel

Anneli Leit

Algõpetus

Время приема:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 206

Hannes Lintrop

Arvutiõpetus, ühiskonnaõpetus
hannes.lintrop@arukyla.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeval kell 15.00
Arvutiklassis

Maarja-Ly Teino

Inimeseõpetus
maarjaly.teino@arukyla.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeval 7.tund

Siiri Parv

Eripedagoog, inimeseõpetus
siiri.psrv@arukyla.edu.ee

Время приема:

Vastavalt vajadusele oma klassiga (III korrus)

Antti Rogenbaum

Kehaline kasvatus
antti.rogenbaum@arukyla.edu.ee

Время приема:

Vastavalt vajadusele eelneval kokkuleppel.

Linda Wrobel

Vene keel

Время приема:

Esmaspäeval kell 08.00-8.30
Neljapäeval kell 15.00 - 15.30
(Eelneval kokkuleppel)

Hedi Tammeleht

Inglise keel
hedi.tammeleht@arukyla.edu.ee

Время приема:

Neljapäeval kell 15.00

Heret Ameljušenko

Математика
heret.ameljusenko@arukyla.edu.ee

Время приема:

Teisipäeval kell 15.00, ruum 230
Персонал (8)

Sirje Okapuu

Raamatukogu juhataja
sirje.okapuu@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kolmapäeval 4. tund

Mari Möls

Huvijuht, sekretär
mari.mols@arukyla.edu.ee


Krista Jõks

Logopeed, eesti keel ja kirjandus
krista.joks@arukyla.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel, ruum 311

Marjanne Mändmets-Tuvikene

Sotsiaalpedagoog, inimeseõpetus
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee

Время приема:

Esmaspäeviti 7. tund, ruum 228
Vajadusel ka kokkuleppel

Rita Sepp

Tervishoiutöötaja
53470927
rtsepp@gmail.com


Teri-Ann Part

Eripedagoog
teriann.part@arukyla.edu.ee

Время приема:

Vastavalt kokkuleppele õpilastega, ruum 227

Raili Tüür

Eripedagoog, HEV koordinaator
raili.tyyr@arukyla.edu.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel, ruum 134A

Siiri Parv

Koolipsühholoog, eripedagoog
siiri.parv@arukyla.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel (kabinet asub algklasside korpuse III korrusel)
Учебный совет (1)

Kooli hoolekogu

Hoolekogu
hoolekogu@arukyla.edu.ee

Kooli pidaja (1)

Raasiku vallavalitsus (CV)

Kooli pidaja
+372 6070348
+372 55566131
raasiku.vald@raasiku.ee

Hariduslik järelvalve (2)

Kristin Hollo (CV)

HTM välishindamisosakonna juhataja
+372 7350206
kristin.hollo@hm.ee


Piret Hiisjärv

HTM välishidamisosakonna ekspert (Harjumaa)
+372 7354076
+372 56876436
piret.hiisjarv@hm.ee

Aruküla Põhikool

Общая информация

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Teema *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.