Kes on #ÄRARÄÄMA kampaania võitjad? ME TEGIME SEDA JÄLLE :) 28. oktoober Aruküla Põhikool

Üle-eestilise keskkonnakampaania #ärarääma raames kogusid Eesti koolilapsed kokku pea 31 000 pandipakendit. Kõige rohkem pandimärgiga pakendeid suunasid taaskasutusse Aruküla Põhikooli lapsed: 7813.

Sorteerimiskampaanias #ärarääma osales 91 kooli üle Eesti, mille taga on 35 000 õpilast. Ühise pingutusena suunasime projekti kaudu taaskasutusse 31 000 pandipakendit, millest kõikidest valmistatakse uued pudelid ja purgid.

Meil on hea meel teatada, et projekti lõpptulemused on selgunud ja nähtavad SIIN.

Palju-palju õnne, Aruküla Põhikool!

Oleme võitnud vahva festivalipäeva oma koolis!

Kogusime kokku 7813 pudelit, õpilase kohta 18,92.

Pandipakendite tagatisraha saame kasutada kooliperele vajaliku ostmiseks.

Oma ettepanekud saad teha SIIN

(link on avatud kuni 6.novembrini)

Eesti Pandipakend tänab tubli tulemuse eest ning soovib ikka ilusat homset!

Lisaks oma põhitegevusele, pandipakendite taaskasutamisele, on Eesti Pandipakend aastate jooksul süstemaatiliselt parandanud kooliperede keskkonnaalaseid teadmisi, seda hetkel peamiselt õppekäikude ja õppematerjalide läbi, ent loodetavasti peatselt ka mõne uue toreda projekti kaudu!

Aruküla Põhikool tänab kogu kooliperet ja kogukonda aktiivse panuse eest!

Hea on teada, et keskkonnahoid on teema, mis kõnetab. Järgmiste projektideni!

Palju-palju õnne, Aruküla Põhikool!

Oleme võitnud vahva festivalipäeva oma koolis!

Kogusime kokku 7813 pudelit, õpilase kohta 18,92.

Pandipakendite tagatisraha saame kasutada kooliperele vajaliku ostmiseks.

Oma ettepanekud saad teha SIIN

(link on avatud kuni 6.novembrini)

Eesti Pandipakend tänab tubli tulemuse eest ning soovib ikka ilusat homset!

Aruküla Põhikool tänab kogu kooliperet ja kogukonda aktiivse panuse eest!

Hea on teada, et keskkonnahoid on teema, mis kõnetab. Järgmiste projektideni!