Toitlustamine

„TULE MINUGA SÖÖKLASSE, HELBI JAHTUNUD SUPPI!

TULE MINUGA SÖÖKLASSE, NÄRIMA VORSTI JUPPI!“

Tegelikkuses meil jahtunud suppi ei ole kunagi ning vorsti või muid juppe me ka ei näri!

Meil on oma söökla ja oma kokatädid, kes valmistavad igaks koolipäevaks maitsvaid toite.

Meil on ka koolipiim ja puuviljavahetund ning

parim makaronisalat peaaegu iga kord vahetult enne vaheajale minekut! :)

Allergeenide kohta küsi infot kooli kokalt tel.5098541 või kooli meditsiinitöötajalt tel. 53470927

Meil on ka koolipiim ja puuviljavahetund ning

parim makaronisalat peaaegu iga kord vahetult enne vaheajale minekut! :)

Toitlustamise nädal 30.09-04.10
Esmaspäev
30.09
Teisipäev
01.10
Kolmapäev
02.10
Neljapäev
03.10
Reede
04.10
KoolilõunaKartuli-pastasupp hakklihaga. Tee, maitsevesi, koolipiim. Leib, sai, rukkisepik.Kalapala, tatar, külm kaste, konservkurgi salat. Tee, maitsevesi, koolipiim. Leib, sai, rukkisepik.Sealihaguljašš, kartulipüree, porgandi-kaalika toorsalat. Tee, maitsevesi, koolipiim. Leib, sai, rukkisepik.Hernesupp suitsulihaga. Tee, maitsevesi, koolipiim. Leib, sai, rukkisepik.Kana-köögiviljarisoto. Tee, maitsevesi, koolipiim. Leib, sai, rukkisepik.
Rukkileiva vaht piimaga, jogurt, puuvili.Jogurt, puuvili.Jogurt, puuvili.Kakaokreem keedisega, jogurt, puuvili.Kakao, jogurt, puuvili.

Kooli söökla