Aruküla Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Hoolekogu Kooli pidaja Hariduslik järelvalve

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Avo Möls

Direktor
+3725225842
avo.mols@arukyla.edu.ee


Ivika Jegis

Õppealajuhataja, inglise keel
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele eelneval kokkuleppel
Õpetajad (39)

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti, kell 15.00, ruum 250
Vastavalt vajadusele kokkuleppel

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval, 14.15 - 15. 45, eelneval kokkuleppel. Tuleb panna ennast kirja, ruum 305

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel, kokkuleppel, ruum 136

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja reedel alates kell 14.00 eelneval kokkuleppel, ruum 306

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 6.-7. tund, ruum 301

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga kokkuleppel.
5.b klass (poisid) kolmapäeval 8.30, kahe tüdrukuga kokkuleppel, ruum 303A

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 13.20, kokkuleppel. Ruum 302A

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.B klassijuhataja


Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.A klassijuhataja


Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3.A klassijuhataja


Krista Tuuling

Ajalugu
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 8.00 või kokkuleppel, ruum 230

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.A klassijuhataja


Kirsti Saluäär

Inglise keel
kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval kell 14.00, eelneval kokkuleppel, ruum 303

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reedel, kokkuleppel, ruum 130

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.A klassijuhataja


Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 13.15-15.00 või kokkuleppel, ruum 231

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval kell 15.00
Staadion/spordisaal

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee


Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, haridustehnoloog
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 15.00, enne tuleb panna ennast kirja, ruum 307

Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 8.00, ruum 226

Eha Pukk

Väikeklassi õpetaja
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Maarika Jagula

Algõpetus, HEV koordinaator
maarika.jagula@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.C klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 14.00 või kokkuleppel

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 14.15. Muul ajal vaid eelneval kokkuleppel, ruum 249

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee


Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee


Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 12.15

Anneli Leit

Algõpetus
anneli.leit@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga kokkuleppel, ruum 206

Hannes Lintrop

Arvutiõpetus, ühiskonnaõpetus
hannes.lintrop@arukyla.edu.ee


Maarja-Ly Teino

Inimeseõpetus
maarjaly.teino@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.C klassijuhataja


Antti Rogenbaum

Kehaline kasvatus
antti.rogenbaum@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7.A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kell 14.00, eelneval kokkuleppel

Linda Wrobel

Vene keel


Hedi Tammeleht

Inglise keel
hedi.tammeleht@arukyla.edu.ee


Ingely Penu

Eesti keel


Heret Ameljušenko

Matemaatika
heret.ameljusenko@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.C klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kell 14.00 või kokkuleppel, ruum 205

Ardo Niinre

Abiõpetaja


Angela Saks

Inglise keel

Töötajad (7)

Sirje Okapuu

Raamatukogu juhataja
sirje.okapuu@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.C klassijuhataja


Mari Möls

Huvijuht, sekretär
mari.mols@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.A klassijuhataja


Krista Jõks

Logopeed, saksa keel
krista.joks@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel, ruum 311

Marjanne Mändmets-Tuvikene

Sotsiaalpedagoog
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.A klassijuhataja


Rita Sepp

Tervishoiutöötaja
53470927
rtsepp@gmail.com


Olev Toom

Majandusjuhataja
olev.toom@arukyla.edu.ee


Raili Tüür

Eripedagoog, HEV koordinaator
raili.tyyr@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel
Hoolekogu (1)

Kooli hoolekogu

Hoolekogu
hoolekogu@arukyla.edu.ee

Kooli pidaja (1)

Raasiku vallavalitsus (CV)

Kooli pidaja
+372 6070348
+372 55566131
raasiku.vald@raasiku.ee

Hariduslik järelvalve (1)

Haridus- ja Teadusministeerium

Haldusjärelvalve
735 0222
hm@hm.ee

Lisainformatsioon: 

Munga 18, Tartu 50088

Aruküla Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Teema *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.