Aruküla Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Hoolekogu Kooli pidaja Hariduslik järelvalve

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Avo Möls

Direktor
+3725225842
avo.mols@arukyla.edu.ee


Maire Palusoo

Õppealajuhataja
maire.palusoo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel
Õpetajad (36)

Ivika Jegis

Inglise keel, infojuht
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel K, kl 14:15 - 16:00, ruum 224 (arvutiklass)
Muud kokkulepped on alati võimalikud ning kui õpetaja ei ole parajasti klassiruumis, siis tasub teda otsida ka õp.toast!

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:30, ruum 305

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt kokkuleppele

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 15:00 -15:45, ruum 301

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti kl 14:00 - 15:00, ruum 301

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti 14:15 - 16:00, ruum 306

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
4.B/5.B neljapäeviti 6.tunni ajal, ruum 303A

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele. 4.A esmaspäeviti 6.tunni ajal, ruum 302A

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 110

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 109

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel, ruum 207


Krista Tuuling

Ajalugu
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 15.00 - 15.45, ruum 229

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(rasedus- ja sünnituspuhkusel)

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, kell 15:00 - 15:45, ruum 230

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - R, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti kl 8:00 - 8:30, ruum 130

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele. 4.B, esmaspäeviti 6.tunni ajal, ruum 206

Kirsti Saluäär

Inglise keel
kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti kl 14:10 - 14:55

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti kl 15:00 - 15:30

Cristina Kaska

Biloogia, keemia, loodusõpetus
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti kl 13:00 - 15:45, ruum 307

Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeviti, kl 13:00 - 15:45, ruum 301A

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T, K, kl 08:00 - 08:30, ruum 230

Eha Pukk

Eripedagoog
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Maarika Jagula

Algõpetus
maarika.jagula@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:00 (K ja R kokkuleppel), ruum 303

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, kl 14:15 - 16:00

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee


Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Anneli Pajuri

Algõpetus

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 14:00, ruum 230

Maarja-Ly Teino

Kehaline kasvatus
maarjaly.teino@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Liina Peetre

Inglise keel
liina.peetre@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, kl 08:00 - 08:30, ruum 226

Siiri Parv

Eripedagoog
siiri.psrv@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele oma klassiga (III korrus)

Hannes Lintrop

Arvutiõpetus, ühiskonnaõpetus
hannes.lintrop@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Ühiskonnaõp., teisipäeviti kl 15:00 - 15:45, ruum 229

Antti Rogenbaum

Kehaline kasvatus
antti.rogenbaum@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Järelvastamine eelneval kokkuleppel.
Töötajad (6)

Sirje Okapuu

Raamatukogu juhataja
sirje.okapuu@arukyla.edu.ee


Mari Möls

Huvijuht
mari.mols@arukyla.edu.ee


Krista Jõks

Logopeed, HEV-koordinaator
krista.joks@arukyla.edu.ee


Marjanne Mändmets

Sotsiaalpedagoog
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee


Rita Sepp

Tervishoiutöötaja
53470927
rtsepp@gmail.com


Siiri Parv

Koolipsühholoog, eripedagoog
siiri.parv@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel (kabinet asub algklasside korpuse III korrusel)
Hoolekogu (1)

Kooli hoolekogu

Hoolekogu
hoolekogu@arukyla.edu.ee

Kooli pidaja (1)

Raasiku vallavalitsus (CV)

Kooli pidaja
+372 6070348
+372 55566131
raasiku.vald@raasiku.ee

Hariduslik järelvalve (2)

Kristin Hollo (CV)

HTM välishindamisosakonna juhataja
+372 7350206
kristin.hollo@hm.ee


Piret Hiisjärv

HTM välishidamisosakonna ekspert (Harjumaa)
+372 7354076
+372 56876436
piret.hiisjarv@hm.ee

Aruküla Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Teema *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.