Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti 14:15 - 16:00, ruum 306

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:30, ruum 305

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti kl 14:00 - 15:00, ruum 301

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 15:00 -15:45, ruum 301

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T, K, kl 08:00 - 08:30, ruum 230

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:00 (K ja R kokkuleppel), ruum 303

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, kell 15:00 - 15:45, ruum 230

Krista Tuuling

Ajalugu
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 15.00 - 15.45, ruum 229

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 109

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 110

Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(rasedus- ja sünnituspuhkusel)

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee


Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
4.B/5.B neljapäeviti 6.tunni ajal, ruum 303A

Cristina Kaska

Biloogia, keemia, loodusõpetus
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti kl 13:00 - 15:45, ruum 307

Liina Peetre

Inglise keel
liina.peetre@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, kl 08:00 - 08:30, ruum 226

Maire Palusoo

Õppealajuhataja
maire.palusoo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, kl 14:15 - 16:00

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel, ruum 207


Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt kokkuleppele

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele. 4.A esmaspäeviti 6.tunni ajal, ruum 302A

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele. 4.B, esmaspäeviti 6.tunni ajal, ruum 206

Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeviti, kl 13:00 - 15:45, ruum 301A

Eha Pukk

Eripedagoog
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - R, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti kl 15:00 - 15:30

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti kl 8:00 - 8:30, ruum 130

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ivika Jegis

Inglise keel, infojuht
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel K, kl 14:15 - 16:00, ruum 224 (arvutiklass)
Muud kokkulepped on alati võimalikud ning kui õpetaja ei ole parajasti klassiruumis, siis tasub teda otsida ka õp.toast!

Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 14:00, ruum 230