Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti 14:00 - 16:00, ruum 306
Muud ajad eelneval kokkuleppel

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kell 14.15 - 16.00, ruum 305
Vajadusel ka kokkuleppel

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 6. ja 7. tund, ruum 301/311

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 14:00 -15:00, ruum 250
Kokkuleppel ka muul ajal

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kell 08.00, ruum 226

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 6. tund, ruum 249
Neljapäeviti kokkuleppel

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval, kell 08:00 - 08:30, ruum 230
Muud ajad kokkuleppel.

Krista Tuuling

Ajalugu
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeviti, kell 14.00 - 16.00, ruum 229

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 6. tund. Ruum 109
Kokkuleppel ka teisipäeval

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 6. tund, ruum 110
Kokkuleppel neljapäeval 6. tund

Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval kell 15.00
Eelneval kokkuleppel

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
5.A kolmapäeviti 6.tund, ruum 303A

Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, haridustehnoloog
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kell 15.00-16.00, ruum 307

Ivika Jegis

Õppealajuhataja, inglise keel
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

3. klass teisipäeviti 6. tund, ruum 302A
9. klass esmaspäeviti 1. tund, ruum 224

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval kell 15.00, ruum 307
(kokkuleppel õpetajaga!)

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

2a. klass neljapäeval kell 13.15, ruum 207
5a. klass esmaspäeval 6.tund, ruum 207

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 15.00, ruum 136
Vajadusel kokkuleppel

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 5.tund, ruum 301A

Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Eha Pukk

Väikeklassi õpetaja
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel E - N, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval peale 7. tundi
Spordihoone/staadion

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel kell 8.00 - 8.30, ruum 130

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval peale 7.tundi
Staadion/spordisaal

Ivika Jegis

Inglise keel
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti 7. tund, ruum 230
Reedeti 7. tund, ruum 307