Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja reedel alates kell 14.00 eelneval kokkuleppel, ruum 306

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval, 14.15 - 15. 45, eelneval kokkuleppel. Tuleb panna ennast kirja, ruum 305

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 6.-7. tund, ruum 301

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti, kell 15.00, ruum 250
Vastavalt vajadusele kokkuleppel

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 8.00, ruum 226

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 14.15. Muul ajal vaid eelneval kokkuleppel, ruum 249

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 8.00 või kokkuleppel, ruum 230

Krista Tuuling

Ajalugu
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.A klassijuhataja


Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.B klassijuhataja


Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 12.15

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee


Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga kokkuleppel.
5.b klass (poisid) kolmapäeval 8.30, kahe tüdrukuga kokkuleppel, ruum 303A

Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, haridustehnoloog
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval kell 15.00, enne tuleb panna ennast kirja, ruum 307

Ivika Jegis

Õppealajuhataja, inglise keel
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele eelneval kokkuleppel

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee


Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3.A klassijuhataja


Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel, kokkuleppel, ruum 136

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.A klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 13.20, kokkuleppel. Ruum 302A

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.A klassijuhataja


Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Eha Pukk

Väikeklassi õpetaja
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.A klassijuhataja


Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee


Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Reedel, kokkuleppel, ruum 130

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval kell 15.00
Staadion/spordisaal

Ivika Jegis

Inglise keel
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7.B klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 13.15-15.00 või kokkuleppel, ruum 231