Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Juhtkond

Ametikoht
 

Ulvi Tensing

Matemaatika
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti 14:15 - 16:00, ruum 306
Muud ajad eelneval kokkuleppel

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N, kl 14:15 - 15:30, ruum 305

Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti kl 14:00, ruum 301

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 14:00 -15:00, ruum 250

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, T, K, kl 08:00 - 08:30, ruum 230

Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti, kl 14:00 - 15:00 (N ja R kokkuleppel), ruum 249

Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel, kell 08:00 - 08:30, ruum 230
Muud ajad kokkuleppel.

Krista Tuuling

Ajalugu
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti, kl 15.00 - 15.45, ruum 229

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 109

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 110

Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
6.C eelneval kokkuleppel esmaspäeval või teisipäeval 6.tund

Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

(lapsehoolduspuhkusel)

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel (neljapäev/reede)

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
5.B neljapäeviti 6.tunni ajal, ruum 303A

Cristina Kaska

Biloogia, keemia, loodusõpetus
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti kl 15:00, ruum 307

Ivika Jegis

Õppealajuhataja, inglise keel, infojuht
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E, kl 14:15 - 16:00

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

1. klass esmaspäeviti 5.tunni ajal, ruum 207
4. klass neljapäeviti 6.tunni ajal, ruum 207

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt kokkuleppele

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Vastavalt vajadusele eelneval kokkuleppel

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Matemaatika esmaspäeviti 6. tund
Eesti keel teisipäeviti 6.tund

Marina Dudakova

Matemaatika
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti 7. tunni ajal (kl 14:10 - 14:55), ruum 301A

Eha Pukk

Eripedagoog, inimeseõpetus
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel E - N, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeviti kl 15:00 - 15:30

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeviti kl 8:00 - 8:30, ruum 130

Riina Einloo

Kehaline kasvatus
riina.einloo@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ivika Jegis

Inglise keel, infojuht
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Piia Haab

Loodusteadused
piia.haab@arukyla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 14:00, ruum 230