Studies

Filter

All Juhtkond Õpetajad Töötajad

Job position
 

Avo Möls

Director
+3725225842
avo.mols@arukyla.edu.ee


Ivika Jegis

Learning Advisor
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.B klassijuhataja

Reception time:

Vastavalt vajadusele eelneval kokkuleppel

Ivika Jegis

Inglise keel
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Reception time:

Eelneval kokkuleppel

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.B klassijuhataja

Reception time:

Teisipäeval, 14.15 - 15. 45, eelneval kokkuleppel. Tuleb panna ennast kirja, ruum 305

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Reception time:

Reedel, kokkuleppel, ruum 136

Mari Möls

Huvijuht, sekretär
mari.mols@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.A klassijuhataja


Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval 6.-7. tund, ruum 301

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.B klassijuhataja

Reception time:

Neljapäeviti, kell 15.00, ruum 250
Vastavalt vajadusele kokkuleppel

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.A klassijuhataja

Reception time:

Neljapäeval 13.20, kokkuleppel. Ruum 302A

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.B klassijuhataja


Cristina Kaska

Bioloogia, keemia, haridustehnoloog
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval kell 15.00, enne tuleb panna ennast kirja, ruum 307

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3.A klassijuhataja


Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Reception time:

(lapsehoolduspuhkusel)

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.A klassijuhataja


Marina Dudakova

Mathematics
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Reception time:

(lapsehoolduspuhkusel)

Marjanne Mändmets-Tuvikene

Sotsiaalpedagoog
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.A klassijuhataja


Ulvi Tensing

Mathematics
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval ja reedel alates kell 14.00 eelneval kokkuleppel, ruum 306

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.B klassijuhataja

Reception time:

Oma klassiga kokkuleppel.
5.b klass (poisid) kolmapäeval 8.30, kahe tüdrukuga kokkuleppel, ruum 303A

Krista Tuuling

History
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.A klassijuhataja

Reception time:

Kokkuleppel

Maarika Jagula

Algõpetus, HEV koordinaator
maarika.jagula@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.C klassijuhataja

Reception time:

Teisipäeval kell 14.00 või kokkuleppel

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee


Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval kell 14.15. Muul ajal vaid eelneval kokkuleppel, ruum 249

Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.B klassijuhataja

Reception time:

Teisipäeval kell 12.15

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Reception time:

Teisipäev kell 8.00, ruum 226

Eha Pukk

Väikeklassi õpetaja
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.A klassijuhataja


Krista Tuuling

History
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.A klassijuhataja

Reception time:

Kokkuleppel

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.A klassijuhataja


Krista Jõks

Logopeed, saksa keel
krista.joks@arukyla.edu.ee

Reception time:

Eelneval kokkuleppel, ruum 311

Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee


Sirje Okapuu

Raamatukogu juhataja
sirje.okapuu@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.C klassijuhataja


Marjanne Mändmets-Tuvikene

Sotsiaalpedagoog
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.A klassijuhataja


Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval 8.00 või kokkuleppel, ruum 230

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9.B klassijuhataja

Reception time:

Reedel, kokkuleppel, ruum 130

Rita Sepp

Tervishoiutöötaja
53470927
rtsepp@gmail.com


Anneli Leit

Algõpetus
anneli.leit@arukyla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3.B klassijuhataja

Reception time:

Oma klassiga kokkuleppel, ruum 206

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Reception time:

Teisipäev kell 8.00, ruum 226

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee