Studies

Filter

All Juhtkond Õpetajad Töötajad

Job position
 

Avo Möls

Director
+3725225842
avo.mols@arukyla.edu.ee


Ivika Jegis

Learning Advisor
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Reception time:

Vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel

Ivika Jegis

Inglise keel, infojuht
ivika.jegis@arukyla.edu.ee

Reception time:

Eelneval kokkuleppel K, kl 14:15 - 16:00, ruum 224 (arvutiklass)
Muud kokkulepped on alati võimalikud ning kui õpetaja ei ole parajasti klassiruumis, siis tasub teda otsida ka õp.toast!

Leena Möls

vene keel, ELO kuraator
leena.mols@arukyla.edu.ee

Reception time:

N, kl 14:15 - 15:30, ruum 305

Aron Lips

Tehnoloogiaõpetus
aron.lips@arukyla.edu.ee

Reception time:

Vastavalt kokkuleppele

Mari Möls

Huvijuht
mari.mols@arukyla.edu.ee


Laili Pallon

Eesti keel ja kirjandus
laili.pallon@arukyla.edu.ee

Reception time:

Reedeti kl 14:00, ruum 301

Karin Aanja

Eesti keel ja kirjandus
karin.aanja@arukyla.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeviti, kl 14:00 -15:00, ruum 250

Aive Valvik

Algõpetus
aive.valvik@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele. 4.A esmaspäeviti 6.tunni ajal, ruum 302A

Külli Saupõld

Algõpetus
kylli.saupold@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 110

Cristina Kaska

Biloogia, keemia, loodusõpetus
cristina.kaska@arukyla.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeviti kl 13:00 - 15:45, ruum 307

Astrid Linnumäe

Algõpetus
astrid.linnumae@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, eelneval kokkuleppel, ruum 207


Liis Veeleid

Algõpetus
liis.veeleid@arukyla.edu.ee

Reception time:

(lapsehoolduspuhkusel)

Anneli Raudlam

Algõpetus
anneli.raudlam@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele. 4.B, esmaspäeviti 6.tunni ajal, ruum 206

Marina Dudakova

Mathematics
marina.dudakova@arukyla.edu.ee

Reception time:

Teisipäeviti, kl 13:00 - 15:45, ruum 301A

Marjanne Mändmets

Sotsiaalpedagoog
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee


Ulvi Tensing

Mathematics
ulvi.tensing@arukyla.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeviti 14:15 - 16:00, ruum 306
Muud ajad eelenval kokkuleppel

Leili Nelson

Algõpetus
leili.nelson@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele
4.B/5.B neljapäeviti 6.tunni ajal, ruum 303A

Krista Tuuling

History
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeviti, kl 15.00 - 15.45, ruum 229

Maarika Jagula

Algõpetus
maarika.jagula@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Tõnu Talve

Kunst
tonu.talve@arukyla.edu.ee


Meelika Mäeorg

Inglise keel
meelika.maeorg@arukyla.edu.ee

Reception time:

N, kl 14:15 - 15:00 (K ja R kokkuleppel), ruum 303

Age Imala

Algõpetus
age.imala@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Reception time:

E, T, K, kl 08:00 - 08:30, ruum 230

Eha Pukk

Eripedagoog
eha.pukk@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele

Kaja Arusalu

Algõpetus
kaja.arusalu@arukyla.edu.ee

Reception time:

Oma klassiga vastavalt vajadusele, ruum 109

Krista Tuuling

History
krista.tuuling@arukyla.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeviti, kl 15.00 - 15.45, ruum 229

Jaanus Väljaots

Muusika
jaanus.valjaots@arukyla.edu.ee

Reception time:

E - N, kl 08:00 - 08:30, ruum 221

Krista Jõks

Logopeed, HEV-koordinaator
krista.joks@arukyla.edu.ee


Toivo Järv

Kehaline kasvatus
toivo.jarv@arukyla.edu.ee

Reception time:

Neljapäeviti kl 15:00 - 15:30

Sirje Okapuu

Raamatukogu juhataja
sirje.okapuu@arukyla.edu.ee


Marjanne Mändmets

Sotsiaalpedagoog
marjanne.mandmets@arukyla.edu.ee


Monika Nuka

Geograafia, loodusõpetus
monika.nuka@arukyla.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev, kell 15:00 - 15:45, ruum 230

Krista Kuusk

Kunst, käsitöö ja kodundus
krista.kuusk@arukyla.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeviti kl 8:00 - 8:30, ruum 130

Siiri Parv

Koolipsühholoog, eripedagoog
siiri.parv@arukyla.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel (kabinet asub algklasside korpuse III korrusel)

Rita Sepp

Tervishoiutöötaja
53470927
rtsepp@gmail.com


Anneli Pajuri

Algõpetus

Reception time:

(lapsehoolduspuhkusel)

Ruth Kaur

Eesti keel ja kirjandus
ruth.kaur@arukyla.edu.ee

Reception time:

E, T, K, kl 08:00 - 08:30, ruum 230

Viljar Laasi

Füüsika
viljar.laasi@arukyla.edu.ee

Reception time:

E, kl 14:15 - 16:00