AVALEHELE

Õpilaste saavutusi 2016/17. õppeaastal.

 Täiendamiseks võib alati saata lisainfot nii õpetaja, õpilane kui lapsevanem!!!

(ivika.jegis@arukyla.edu.ee)


 

 

 Käsipallurite hooaeg on olnud väga edukas! Eesti käsipalli meistrivõistluste saavutused on suurepärased:

türdukute võistkond 2.koht, poisid D-klass 3.koht, poisid B-klass 3.koht!  Vaata pilte siit!
/Treenereid Andrus Rogenbaum ja Toivo Järv/

 


 

 

10. mail toimus vabariiklik bioloogiaolümpiaad, kus

6. kl õpilane Anne-Mai saavutas II koha!

/Juhendaja õp Monika Nuka/ 

 


 

10. mail toimus 8. - 9. klasside maakondlik olümpiaad, kus

8. kl õpilane Angelina saavutas II koha, 8.kl õpilane Kerli 5. koha ning 9.kl õpilane Marija saavutas 7. koha!

/Juhendaja õp Leena Möls/

 


 

3. mail toimus 6. - 7. klasside vene keele olümpiaad, kus

6.A kl õpilane Egor saavutas II koha ning 7.A kl õpilane Aleksandr saavutas 8. koha!

/Juhendaja õp Leena Möls/

 


 

20.aprillil toimusid Kolgakülas, Harjumaa 2017. a koolidevahelised

meistrivõistlused murdmaateatejooksudes.

Aruküla PK tüdrukud saavutasid II koha! Võistkonnas 5. kl õpilased

Angelika, Jennifer, Kertu, Karoliina Eliise ja Kertu-Liis.

/Juhendaja õp Riina Einloo/

 


 

Märtsikuus toimus Harjumaa pranglimise finaalvõistlus, kus

4.B kl õppilane Mattias saavutas 4. klasside arvestuses I koha!

3.b kl õpilane Andri saavutas 6. koha ning 3.B kl õpilane Heinika Grethel saavutas 12. koha.

/Juhendaja õp Astrid Linnumäe, õp Leili Nelson/

 


 

Märtsikuus toimus ajakirja "Käsitöö" poolt välja kuulutatud käsitöökonkurss,

kus märgiti ära meie kooli 3.B klassi rühmatöö!

Nii nende kui teiste töid näed siin!

/Juhendaja õp Astrid Linnumäe/

 


 

15. märtsil toimus Harjumaa tehnoloogiaolümpiaad, 

kus 9. kl õpilane Hinnar saavutas III koha!

/Juhendaja õp Aron Lips/

 


 

16. veebruaril toimus geograafia teemapäev,

kus 8. kl võistkond saavutas I koha!

Aitäh osalemast Erika, Kris Robin ja Maris!

/Juhendaja õp Monika Nuka/

 


  

4. veebruaril toimus bioloogia olümpiaad, kus

6.B klassi õpilane Anne-Mai saavutas I koha ja sellega pääsu vabariiklikule olümpiaadile!

6.A kl õpilane Aleksandra saavutas 4. koha ning 9. kl õpilane Iris Johanna saavutas 13. koha!

/Juhendaja õp Monika Nuka/

 


 

 

7. jaanuaril toimus 7. - 9. klasside matemaatika olümpiaad. Meie kooli õpilased olid esirinnas!

6.B kl õpilane Mairo saavutas I koha! 6.B kl õpilane Anne-Mai saavutas III koha ning 4.A kl õpilane Diana Maria saavutas 9. koha

 /Juhendajad õp Ulvi Tensing ja õp Aive Valvik/

 


 

18. jaanuaril toimus 2.-4.kl poiste joonistamisvõistlus ”Bussid vanasti,nüüd ja tulevikus”

ning tüdruktele teemal "Tuhkatriinu-kõige paremate tüdrukute hüüdnimi maailmas”

Aitäh tublidele joonistajatele: 2. kl õpilased Raul (Kutsutud ka autasustamisele!) ja Simoona,

3.kl õpilased Sander ja Heinika Grethel, 4. kl õpilased Raimond ja Anete!   

/Juhendajad õp Kaja Arusalu, õp astrid Linnumäe ja õp Krista Kuusk/

 


 14. jaanuaril toimus vabariiklik vene keele konkurss 7. - 8. klassi õpilastele.

8. kl õpilane Angelina saavutas II koha ning 8. kl õpilane Kerli saavutas III koha!

/Juhendaja õp Leena Möls/

 


 

3. detsembril toimusid Jüris Eesti Karikavõistlused vibulaskmises,

kus 4.B kl õpilane Joonas saavutas vaistuvibu tidettide arvestuses 4. koha

/Spordiklubi Saggitarius/

 


 
Novembris-detsembris saavutas 8.kl õpilane Marko oma loovtöö raames valminud videoga

TTÜ American Space'i poolt välja kuulutatud videkonkursil "America on My Mind" II koha

Nii seda, kui teisi parimate hulka jõudnud videoid näed siin.

/Juhendaja õp Ivika Jegis/

 


 

Detsembris toimusid pranglimise võistlused. Meie kooli õpilased olid esirinnas!

4.B kl õpilane Mattias saavutas makoonaa 4. - 6. klasside arvestuses II koha!

4.B kl õpilane Anete savutas 4. klasside arvestuses I koha!    

/Juhendaja õp Leili Nelson/

 


 

  Novembris-detsembris toimus konkurss Nutikad õpilastööd 2016, kus 

7. kl õpilased Keitlin ning Risto said parimate hulka oma 3D jõuluehete ideega ning spoonist lipsuga.

Pilte tänuüritusest näed siit.

/Juhendaja õp Aron Lips/ 

 


 

19. - 20. oktoobril käisid 9. kl õpilased Ingely ning Marija 

IV rahvusvahelisel Noortefoorumil Pihkva Riiklikus Ülikoolis  (Молодежный форум «Наследники», 2016)

ning saavutasid seal oma loovtöö ning selle esitluse eest I koha!

Üritust ja saavutuse kajastust erinevates allikates näed siit, siit, siit, siit ja siit!

/Juhendaja õp Leena Möls/

 


 

2. novembril toimus geograafia teemapäev: Etioopia!

 9. kl õpilane Iris-Johanna saavutas 7. koha!

Aitäh ka teistele osalejatele: 7. kl: Hardi, Rasmus, Marie-Helen, 8.kl: Erica, Maris.

/Juhendaja õp. Monika Nuka/

 


 

6. oktoobril toimus Paides Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.kl poiste Rahva Liiga

jalgpalli finaalvõistlus, kus Aruküla Põhikool saavutas I koha!
Meeskond mängis koosseisus :

Hardi R., Rene V., Kevin J., Rauno K., Andreas P., Ander V., Markus V., Markus M.

Meeskonna parim mängija oli Kevin!

/juhendajad õp Toivo Järv, direktor Avo Möls/

 


 
 
18. septembril toimus Novaljas WDSF Ladina-Ameerika tantsude võistlus.
8. kl õpilane Ragnar saavutas koos oma partenriga III koha

ning 6. kl õpilane Mileene saavutas koos oma partneriga 10. koha.

 


 

17. septembril toimus Horvaatias Novaljas rahvusvaheline WDSF võistlustantsu võistlus.

8. kl õpilane Ragnar saavutas juunior 2. vanuseklassis standardtantsudes oma partneriga III koha

ning 6. kl õpilane Mileene oma partneriga IV koha!

 


 

 

 

 

Õpilaste saavutusi 2014/15. õppeaastal.

 

 

24.märtsil saavutas Aruküla Põhikooli võistkond, koosseisus:

Johannes Paju, Robin Tedrema, Marek Kopli, Mairo Killing, Karmo Liiv,

Caroly Aruvel, Kristofer Liedemann Anastasija Pavlova.

selle aasta "Mr. Pritti minikäsipalli mängud koolis" finaalturniiril 1.-3. klassi õpilastele 58 osalenud kooli hulgas

suurepärase 2. koha!         Õpetajad/Treenerid: Toivo Järv, Andrus Rogenbaum

 


 

4. klassi õpilane Mileene koos oma tantsupartneriga võistles 21. märtsil Eesti Tantsuspordi Liidu 2015. aasta Eesti meistrivõistlustes

kümnes tantsus, Juunior I vanuseklassis (12-13-aastased).

Tugevas konkurentsis saavutati kõrge III koht ja pronksmedalid! Palju õnne ning edasist edu!
Tantsustuudio FLEX, treenerid Jörgen Kapp ja Mari Piksar.

 


 

21. märtsil osales 6.kl õpilane Ragnar koos oma tantsupartneriga Eesti Tantsuspordi Liidu 2015. aasta Eesti meistrivõistlustel

kümnes tantsus. Juunior I vanuseklassis (12-13-aastased).

Tihedas konkurentsis saavutati tubli 6. koht!
Ragnar ja Kristina treenivad Tantsustuudios FLEX, kus nende treeneriteks on endised tippvõistlustantsijad Jörgen Kapp ja Mari Piksar.

 


 

Põlvas mängiti noormeeste TERE miniliiga etapp käsipallis. Loe täpsemalt siit.
Poisid 2004 vanuseklassis saavutasid 3. koha!
Poisid 2006 vanuseklassis saavutasid 6. koha!

 


 

6. klassi õpilane Linda K saavutas bioloogiaolümpiaadi Harjumaa

 voorus

6.klassi õpilaste arvestuses parima koha!

 


 

14. veebruaril osales Aruküla Põhikooli 4.kl õpilane Mileene koos oma tantsupartneriga

Eesti meistrivõistlustel ladina-ameerika tantsudes ning

saavutasid Juunior I vanuseklassis (12-13-aastased) tihedas konkurentsis kõrge 4. koha!
Tantsustuudio FLEX, treenerid Jörgen Kapp ja Mari Piksar. Palju õnne ning edasisi kordaminekuid!

 


 

7. veebruaril saavutas 5. - 6. kl võistkond koosseisus Tristan (6.kl), Linda (6.kl), Istvan (5.kl) ja Annabel (5.kl)

matemaatikavõistluse Nuputa Harjumaa voorus 8. koha.

ja 7.kl õpilane Hans-Eric saavutas Üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus samuti 8. koha.

 


Aruküla Põhikooli esimene võistkond saavutas "Mr. Pritti minikäsipalli mängud koolis 2015"

Kehra etapil I koha ning minnakse edasi finaalturniirile!
Võistkond koosseisus: Marek K, Karmo L, Tom Gabriel P, Mairo K, Kristofer L, Anastasija P.

Õpetajad/Treenerid: Toivo Järv ja Andrus Rogenbaum

 


 

 8.klassi õpilane Marianne Laura S saavutas Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil

"Parim noor instrumentalist 2015" plokkflöödi erialal III vanuseastmes I koha!

 


 

 3.a kl õpilane Sandra P. on hüpanud Laulukarussellile ning jõudnud juba poolfinaali!

Kuula Sandrat laulmas SIIT!


 

3. kl õpilased Joel Erik L, Johannes P, Kertu S saavutasid Saue Gümnaasiumis toimunud

õpioskuste olümpiaadil II koha!

 


 

Maakonna joonistuspäeva piltide hulgas, teemal "Mutionu pidu"

märgiti ära Kerstin P (4.b) ja Karoliina Eliise T (3.a) pildid!

Ning poiste joonistuspäeval "Koolilapse auto" märgiti ära Rico (4.a) töö.

 


 

9. klassi õpilased Liine ja Merili osalesid gümnasistide lauamängu

kooliturniiril "KOOS - ВМЕСТЕ" ning saavutasid vastavalt 4. ning 5. koha!

 


 

2015. aasta Eesti MV standardtantsudes peeti 17. jaanuaril. Juunior I vanuseklassis (12.-13.-a)

saavutas 6.a klassi õpilane Ragnar oma partneri Kristinaga suurepärase II koha ja sai kaela hõbemedali!

4.a klassi õpilane Mileene ja tema partner Alex-Daniel saavutasid Juunior1 võistlusklassis tubli viienda koha.


 

 EI SAA ME EESTI MEISTRITA :)

Kalev Villem,  Jr. A - klassi Eesti Meister Judos, 2015.  

 


 

7. klassi õpilased Ingeli ja Marija saavutasid 10. jaanuaril 

Vabariilkikul vene keele võistlusel 7. -8. klassi õpilastele  IV koha!

 


 

4. jaanuaril, 2015 toimus Tapal käsipalli turniir.  

Aruküla Põhikooli 2003.aastal sündinud mängijate võistkond saavutas 2.koha!

 


 Suusavõistlustelt Kõrvemaal (30. jaanuaril) tuldi tagasi järgmiste kohtadega:
1. koht 4. - 5. klassi võistkond: Annabel, Mette-Marit, Karolin, Marie-Helen.
   

2. koht 8. - 9. klassi võistkond: Anna-Liis, Elisabeth, Loora, Karoliina.


 

2. - 3. jaanuaril toimus Aruküla Põhikoolis Aruküla International Cup 2015 käsipallis. Aruküla meeskond saavutas 2.koha!
Hendrik, Jan Jürgen, Kalev, Alesander P, Aleksander K, Timo, Rene, Andreas, Hardi, Rauno, Andre.



 

 

 

9. kl võistkond, koosseisus Liine, Elisabeth, Kaidi ja Meeri, saavutasid 21.detsembril

vene-saksa keele ühisüritusel "Keeltekera" 3. koha! 

 

ja 9. kl võistkond koosseisus: Andre Suursaar, Veiko Jõõts, Aleksander Palu, Aleksander Kesküla ja Kalev Villem

saavutasid 4. koha!


 

9. klassi võistkond, koosseisus Anna-Liis, Merili, Aleksander P, Kalev, saavutasid 3. detsembril

keemia-füüsika viktoriinis 4.-5. koha.


 

8.kl õpilaste võistkond, koosseisus Marianne Laura, Karoliina ja Kaur Kristofer,

saavutas 19. novembril geograafia teemapäeval "Uus-Meremaa" 4.koha!


 

8.kl õpilane Marianne Laura saavutas Tervise Arengu Instituudi korraldatud konkursil "Reklaam koolitoidule" 3. koha! 

Valminud reklaamplakatit näed SIIT!


 

4. klassi õpilased Anne-Mai (4.b) ja Hanna (4.a) osalesid 10.oktoobril 4.klasside kirjanduspäeval

ning saavutasid 1. - 2. koha!

 


 

 6. - 7. klasside võistkond, koosseisus Tristan (6.a), Hans Eric (7.kl), Iris Johanna (7.kl), Markus R (7.kl),

osalesid 7. oktoobril 5.-7. klassidele mõeldud Keskkonnaameti viktoriinis "Üheskoos Soome lahe heaks"

ning saavutasid Harjumaal 3. koha (koos Tallinnaga = 4.koht)


 

 

6. klasside võistkond, koosseisus Tristan (6.a), Linda (6.a), Ragnar (6.a), Maris (6.b), osalesid

29.septembril 6.klasside õpioskuste olümpiaadil ning saavutasid 10. koha.


 

 

 

 

 

 

Õpilaste saavutusi 2013/14. õppeaastal.

 

8. klassi õpilane Meeri Kraas saavutas 23.-26. aprillil 2014.a Horvaatias, Pulas toimunud

39. rahvusvahelisel akordionikonkursil kuni 15-aastaste kategoorias 1. koha!

 


 

8. klassi õpilased Meeri Kraas, Kalev Villem ja Richard Volke saavutasid 15. aprillil geograafia teemapäeval 1. koha!


  

8. klassi õpilased Jan Jürgen Veski, Hardi Hõlpus ja Anna-Liis Remmel osalesid konkursil "Klaver saatepillina"

ja saavutasid nooremas vanusegrupis 2. koha.

Eripreemia 'särtsaka esituse' eest said lisaks 7.kl õpilane Laura Loikmann ning 6.kl õpilane Pärtel Lahtvee.

 

Loode-Eesti muusikakoolide erinevate pillide konkurssidel on saavutatud ka järgmised tulemusi:

Meeri Kraas - akordioniõpilaste kolmandas vanuserühmas 1. koht!

Pärtel Lahtvee - trompetiõpilaste 12-13-aastaste vanuserühmas 1.-2. koht!

Iris Johanna Kreen - flöödiõpilaste konkursi 11-12-aastaste vanuserühmas 3. koht!

Aitäh tublidele muusikakooli õpilastele ja õpetajatele :)

 


 

 

VINT mõttemängude lõpptulemused on selgunud:  5.-9. klass kabes 3. koht ja gomokus 1. koht.

6. klassi õpilane Markus Veia on kabes Eesti kolmas! Mõte töötab päris hästi! :) 

Täpsemad tulemused on siin.


 

 

8. klassi õpilane Kalev Villem tuli 29.märtsil 2014.a. noorte B-klassi (14-15.a.) EESTI MEISTRIKS JUDOS!!!


 

2.a, 3.a ja 3.b klassi õpilased on Harjumaa parimad pranglijad!!! Sirgujate vanuserühma finaalis saavutati järgmised kohad:

 

 

KohtNimiKlass
1.Mattias Paenurm3.a
3.Johanna Paenurm3.a
5.Arno Vare3.a
6.Mairo Trump3.b
7.Rico Lohk3.a
10.Lisette Toiger2.a

 

Koolide üldarvestuses oli Aruküla Põhikool 2.kohal.

Teiste klasside arvestuses oli 2.a kl esimesel kohal ja 2.b kl neljandal kohal. Kolmandate klasside hulgas saavutas 3.a kl esimese koha ja 3.b kl teise koha.

 


 

8. klassi õpilane Richard Volke saavutas Maastikuvibulaskmise Eesti sisemeistrivõistlustel oma vanusegrupis (Kadetid U-17)

M Jahivibu - kaarvibu alal 1. koha!

 


 

8. klassi õpilane Kalev Villem saavutas 8. märtsil Võrus judo kevadistel lahtistel rahvusvahelistel võistlustel kuni 81 kg kehakaalus

1. koha!

 


 

 8. klassi õpilane Meeri Kraas saavutas üleriigilise kunstiõpetuse olümpiaadi maakonna voorus 11. koha!

 


 

6. klassis õpib maakonna parim peastarvutaja: Nuputa peastarvutamise võistluse esikoha omanik Hans-Eric Soasepp!

Koolide arvestuses jagame 4. - 5. kohta.

 


 

1. veebruaril toimunud bioloogia olümpiaadil saavutas 6.kl õpilane Hans-Eric Soasepp III koha, 8.kl õpilane Richard Volke VIII koha ja 9.kl õpilane Kelli Kruusma samuti VIII koha.

 


 

14. detsembril  saavutas 9. klassi õpilane Elisabeth Paenurm bioloogia olümpiaadil 9. koha!

 


 

20. novembril toimus füüsika - keemia viktoriin 8. - 9. klassi õpilastele Saku Gümnaasiumis. Meie kooli võistkond koosseisus: Elisabeth Paenurm (9.kl), Merili Kaarna (8.kl), Kaidi Kaldas (8.kl) ja Kalev Villem (8.kl) said 6. koha.

 


 

19. novembril osaleti geograafia teemapäeval parasvöötme metsade floora kohta. Meie koolist osales 8.klassi võistkond kosseisus: Loora Kaubi, Richard Volke ja Kalev Villem. Saavutati 4. koht.

 


 

14. novembril osaleti veeteemalisel viktoriinil. Meie koolist osales võistkond järgmises kosseisus: Tristan Saupõld (5.a kl), Hans-Eric Soasepp (6.kl), Kaur-Kristofer Suik (7.kl), Karoliina Villem (7.kl). Saavutati 5. koht.

 


5.a klassis õpib Eesti meister motokrossis: 11-aastane HENRY VESILIND!

Henry lõpetas oktoobris hooaja mitme tiitliga: ta on Eesti meister 65kuubikuliste tsiklite võistlusklassis, Läti motokrossi meistrivõistluste 2. koha omanik, Leedus 3., Euroopas 15. ning maailmas 21. kohal.

Järgmisel hooajal peab ta võistlemiseks vahetama senise tsikli 85kuubikulise vastu: „Hakkan võistlema 12-14aastaste vanuseklassis. Ühe võistluse olen suuremal tsiklil juba teinud, sügisvaheajal oli Sõmerpalus Adrenalin Arenal esimene etapp, kus sain 3. koha.“ Teisel etapil 85cc masinaklassis juba esimene koht! Talikrossi Eesti meistrivõistlustel samas masinaklassis II koht.

Henry hakkas motokrossiga tegelema juba 5-aastaselt. Maailmameistri tiitel on sihiks silme ees :)

Loe Henry kohta täpsemalt Sõnumitooja artiklist (pilt samast artiklist).

 


 

2.novembril esindas Aruküla Põhikooli 9. klassi õpilane Reelika Traks koos oma partneri Jarek Toigeriga Eestit Riias peetud 2013. aasta Juunior II vanusegrupi 10-tantsu Maailmameistrivõistlustel. Selles vanusegrupis tantsivad 14-15-aastased sportlased.

Reelika Traks ja Jarek Toiger saavutasid Riias JUN II 10-tantsu MMil suurepärase 4. koha!


Vaid nädal varem, 26.oktoobril, võistlesid Jarek ja Reelika Eesti eest JUN II standardtantsude maailmameistrivõistlustel Moskvas, kust toodi koju kõrge 7.koht.

Reelika on ühtlasi Juunior II vanusegrupi 2013. aasta valitsev 10-tantsu meister ja standardtantsude hõbe ning kuulub nii standard- kui ladina-ameerika tantsude Eesti koondisse.

Reelika Traks tantsib Tantsustuudios FLEX, kus teda treenivad endised tippvõistlustantsija Jörgen Kapp ja Mari Piksar.

Palju õnne suurepäraste saavutuste puhul!

 


 
Saa tuttavaks 8-aastase Sandra Parvega (2.a klassist), kelle unistus on saada lauljaks. Lava on koht, kus Sandra tunneb end väga vabalt ja hästi.

Ülekõige meeldib talle laulda, tantsida ja näidelda. Kuula siit Vikerraadio intervjuud Sandraga.

 

 


 

19.-20.10.2013 Helsinkis peetud suurturniiril WDSF Open Helsinki 20313 võistlesid edukalt

Aruküla Põhikooli õpilased Mileene Varik ja Ragnar Traks.

Laupäevasel Laste vanuseklassi (kuni 11-aastased) ladina-ameerika tantsude võistlusel saavutas Mileene oma partneri Alex-Daniel Nõmmemees´ga väga tubli III koha ja pronksmedali!!!

Samal võistlusel oli tublil 6. kohal Ragnar Traks oma partneri Kristel Saarkoppel´iga.
 

Pühapäevasel Laste vanuseklassi standardtantsude võistlusel jõudsid mõlemad paarid finaali kuue parima hulka.

Alex - Mileene saavutasid karmis konkurentsis 5. koha ja Ragnar - Kristel 6.koha.

 

Nii Mileene kui Ragnar tantsivad Tantsustuudios FLEX, kus neid treenivad endised tippvõistlustantsijad Jörgen Kapp ja Mari Piksar. Lapsed sõidavad 4-5 korda nädalas stuudio Tallinna saali treeningutele. Nende lähimaks suureks eeskujuks võistlustantsus on Ragnari suur õde Reelika Traks, kes samuti õpib Aruküla Põhikoolis ja kes just äsja saabus Moskvast MMilt ülihea 7. kohaga!

 

Palju õnne Mileenele ja Ragnarile!


 

17. oktoobril osalesid 8. klassi õpilased Liine Palu ja Anna-Liis Remmel Vabariiklikul vene keele olümpiaadil, mis oli tegelikult mõeldud 9. - 10. klassi õpilastele! Liine sai 4. koha ja Anna-Liis 5. koha! Поздравляем!

 


 

 

Timo on 14-aastane, õpib 2013/14. õppeaastal Aruküla Põhikooli 8. klassis, mängib käsipalli, muusikakoolis akordionit ja basskitarri Aruküla noortebändis Pilvelõhkujad ning ka GOLFI.

 

Juuli keskel saavutas Timo Raukas golfis Estonian Junior Open 2013 võistlusel

U15 vanuseklassis ESIMESE KOHA.  Tegu seega siis Eesti meistriga!

 

Timo alustas golfi mängimist 10aastaselt, mil läks vanaisaga golfi algkursusele ehk GreenFree'le lihtsalt kaasa.

Pärast algkursust hakkas Timo käima Jõelähtme golfikoolis.

 

Loe artiklit Timo kohta SIIT - teda ennast Sõnumitooja artikli põhjal tsiteerides: "Kes palju teeb, see ka palju jõuab!"

 

Tema eesmärk on pääseda golfis Eesti koondisesse.


 

Õpilaste saavutusi 2012/13. õppeaastal.

 

Lugupeetud Aruküla Põhikool!

 

Tantsustuudio FLEX soovib jagada rõõmu Teie kooli tantsusportlaste väga heade tulemuste üle võistlustantsus ja jagada nende tublisid tulemusi kogu kooliperega, et sportlased saaksid teenitud tunnustuse! Lisatud fotodel on sportlased koos oma partnerite ja treenerite Jörgen Kappi ja Mari Piksariga.

 

Lugupidamisega,

Mare Sivertsson

 

---

Aruküla Põhikooli õpilased on 2013. aasta Eesti meistrivõistlustel võistlustantsus näidanud suurepäraseid tulemusi.

 

Eesti meistrivõistlustel 23.02.2013 saavutas 8. klassi õpilane Reelika Traks (partner Jarek Toiger) juunior II vanusegrupi (14-15a) standardtantsudes 2. koha!

Tantsupaar sõidab hõbemedalistidena oktoobris Moskvasse esindama Eestit maailmameistrivõistlustel.

 


 

8. klassi õpilased Rainer Saarem ja Anna-Liina Ahusalu võistlesid end samas vanuseklassis tublile 5. kohale!


Noorte vanusegrupi (16-18a) ladina-ameerika tantsudes saavutas  9.b klassi õpilane Kaspar Karumaa suurepärase 2. koha koos oma partneri Nele-Nataly Metsisega!

Ka Kaspar ja Nataly sõidavad Eestit esindama oma vanusegrupi maailmameistrivõistlustele, mis sel korral toimuvad juulikuus Hiinas.

 

26.jaanuaril tantsisid samad tantsupaarid Eesti meistrivõistlustel  samuti edukalt.
 

Kaspar Karumaa - Nele-Nataly Metsis saavutasid kõrge 4.koha noorte vanusegrupi standardtantsudes.
 

Reelika Traks -Jarek Toiger tantsisid end tublile 4.kohale.

Rainer Saarem - Anna-Liina Ahusalu 6. kohale juunior II vanusegrupi ladina-ameerika tantsudes.

 

Kõik neli tantsusportlast treenivad Tantsustuudios FLEX endiste tippvõistlustantsijate Jörgen Kappi ja Mari Piksari käe all.
Treeningud toimuvad 5 korda nädalas Tallinnas ja olulisteks turniirideks valmistumisel tuleb tihti töötada ka nädalavahetustel.

Kõige keerulisem on treeninggraafikut paika panna Kasparil, kelle partner Nataly elab ja õpib Pärnus (!). Seetõttu toimuvad nende treeningud lisaks Tallinnale ka Raplas ja Pärnus.

 

Kõigi kolme paari kohta on treeneritel vaid kiitvaid sõnu öelda, sest sportlased on väga pühendunud ja töökad ning koormused suured.

 

Kõrgete kohtade tõttu Eesti meistrivõistlustel on Kaspar, Reelika, Rainer ja Anna-Liina oma vanusegruppides Eesti koondise liikmed nii standard- kui ladina-ameerika tantsudes!

 Avalehele

Palju õnne!
 


 

Olümpiaadidel ja konkurssidel osalemine 2012/2013. õa.

 

Aeg

Reg. tähtaeg

Olümpiaad, konkursid

Saavutatud tulemus

Osalenud õpilased

Õpetaja

 

12.okt

 

4.kl kirjandusviktoriin

 

Villem Vannik, Anetta Vaikna

Õp. K. Aanja

15.10.12

 

Joonistusvõistlus “Euroopa rikas loomariik”

Euroopa parlamendi büroo

 

Eliise Peegel-5.kl

Kerli Aleksejev – 5.kl

Arno Vare – 2.a

Angelika Izosina – 1.b

 

Õp. K. Kuusk

19.11.12

 

Koidulauliku valgel

Liine Palu 7.kl -3.koht

 

Õp. L. Pallon

20.11.12

 

Geograafia teemapäev “Mägede kutse“

 

Aune Tenslind

Kelli Kruusma

Elisabeth Paenurm

Õp. M. Nuka

08.12.12

 

Geograafia olümpiaad

 

7.kl

Annabel Abram, Liine Palu, Loora Kaubi, Richard Volke, Kalev Villem

8.kl

Kelli Kruusma, Aune Tenslind, Elisabeth Paenurm

9.kl

Krista Krik,hanna-Lisette Ots, Silver Pärn

 

Õp. M. Nuka

 

 

Mikkeli Muuseumi kunstikonkurss”Loom, lind,inimene”

 

 

 

 

3.b kl ja 6.kl

Õp. L. Nelson

Õp. K. Kuusk

02.02.13

 

Bioloogiaolümpiaad

6. kl Mihkel Uutar III

Richard Volke II

Loora Kaubi 7.koht

Liine Palu 9. koht

Annabel Abram 9. Koht

Aune Tenslind 10. koht

6. kl Mihkel Uutar

7. kl Loora Kaubi, Liine Palu, Richard Volke, Annabel Abram, Meeri Kraas

8.kl Elisabeth Paenurm, Aune Tenslind

9. kl Krista Krik

 

Õp. M. Nuka

07.02.13

 

Nuputa (5.-6. kl)

III koht-koolide arvestuses

(Peastarvutamises H.E. Soasepp-II ja M.Uutar III)

M. Uutar,H. Hõlpus, H-E Soasepp, A. Parve

Õp. U. Tensing

14.02.13

 

Geograafia teemapäev “Kalad”

 

Aune Tenslind

Janar Valvik

Elisabeth Paenurm

Õp. M. Nuka

15.02.13

 

Politsei- ja piirivalveameti nning Kodanikuhariduse program MINU RIIK EV 95 aastapäevaks

Esseekonkurss”politseinik-amet või eluviis

Ära märkida- Silver Pärn

 

Õp. L. Pallon

28.02.13

 

3. kl õpioskused

 

 

Õp. L. Nelson

A.    Valvik

01.03.13

 

4.,5.,6. Kl matemaatikaolümpiaad

M. Uutar -4. koht

Villem, Löönik,Soasepp, Saupõld, Uutar

Õp. U. Tensing

 

 

Pranglimine - Vabariiklik

Alex Nurja 5. koht

Mattias Paenurm -10.koht

 

 

Õp. A. Liiskmann

Õp. L. Nelson


 

2011/2012 õppeaastal

       

I poolaastal:

Aeg

Olümpiaad, konkurss

Saavutatud tulemus

Juhendaja 

Oktoober

2011

4.kl kirjandusviktoriin Jüri Gümnaasiumis

9.koht (segavõistkond)

Õp. A. Liiskmann

November

2011

Kodanikupäeva vabariiklik esseekonkurss

Märgiti ära Saale K (9.kl)

Õp. L. Pallon

Detsember 2011

Geograafia olümpiaad

7.kl-Aune T - 7.koht
8.kl-Krista K - 4.koht
9.kl-Sandra S - 3.koht
9.kl –Karl Kristjan S - 7.koht

Õp. M. Nuka

Õpilasleiutajate riiklik konkurss

 

Andreas S - Edukas osalemine oma leiutistega “Lapseleidja”

ja “Sahk muruniidukile”

Lapsevanem

 

 

2010/2011 õppeaastal

 

Aeg

Olümpiaad, konkursid

Saavutatud tulemus

Õpetaja

 

Oktoober 2010

Reisijuttude kirjutamine

“Minu reisujuttude elamused

Saale K, 8.kl - auhinnaline III koht

Õp. L. Pallon

Geograafia teemapäev

I  osa-6.koht

Õp. M. Nuka

NAF filmifestival

Noorte amatööride festival

Eriauhind

Õp. C. Kaska

Õp. K. Kuusk

8.kl Inglise keele olümpiaad

Katariina P, 8. kl– 12 koht 47-st

Õp. I. Jegis

Geograafiaolümpiaad

Sandra S,  8.kl-11 koht

Sander V,  9.kl – 12 koht

Õp. M. Nuka

Detsember 2010

XI noorte Laulu- ja tantsupeo nähtava Maailma loomise konkursid-istumiste kavandid

Krista K -7.a kl märgiti ära

Õp. K. Kuusk

4.kl Ökokrati loodusviktoriin

Kelian S, 4.kl -  II koht

Õp. S. Okapuu

Jaanuar 2011

Vene keele vabariiklik olümpiaad

Maarja-Ly T, 8.kl -  I koht-reis Soome

Sandra S, 8.kl - IV koht

Õp. L. Möls

Autode ja sõlgede joonistamine

Markus K, Mihkel U, 4.kl – kutsuti autasustamisele

 

Õp. A. Liiskmann

Õp. K. Jõks

Eesti keele olümpiaad

Sandra S, 8.kl -  12-14 koht

Õp. L. Pallon

 

Töö kiidab tegijat” – 4.kl üleriigiline võistlusmäng-eelvoor

(Tartu Tamme Gõmnaasiumis)

Karoliina V, Mihkel U, Karmen K, Hendri H, 4.kl

Õp. K. Jõks

Veebruar 2011

Bioloogiaolümpiaad

Aune T, 6.kl - 10.koht

Krista K, 7.kl - 8.koht

Sandra S, 8.kl- 6.koht

Õp. M. Nuka

 

 

 

Vabariiklik fotokonkurss

Vene eesti

Auhind Maarja-Ly T-le, 8.kl

Žürii auhind Margret A-le, 6.kl

Õp. L. Möls

Märts 2011

3.kl õpioskused

16. koht

Õp. A. Liiskmann

2. kl mõistatused

III koht

Õp K. Arusalu

Õp.K. Saupõld

Maanteeamet autasustas 1.b kl liiklusteemalise konkursi “Meie oma liiklusraamat” omaloomingulise raamatu eest

Terve 1.b kl  kutsuti kinno, vaatama filmi “Rapuntsel”

Õp. S. Okapuu

Inglise keele ja ajaloo vabariiklik võistlus “Keeleaeg”

Kutsutud finaali (8. klassi ühistöö)

Õp. I. Jegis

Vene keele meeskondlik sõbramäng

IV koht

Õp. L. Möls

Aprill 2011

4, 5, 6.kl matemaatika olümpiaad

Mihkel U, 4.kl -II k

Veiko J, 5.kl .  6. koht

Õp. K. Jõks

Õp. U. Tensing

Mai 2011

RMK metsaviktoriin – 9.kl

Märgiti ära

Jüri A, Sandre V,Erki T,Annetta-Marii S, Kairi J,Renet H

Õp. S. Okapuu

 

 

2009/2010 õppeaastal

 6. november, 2009

4. klassi kirjandusviktoriin Jüri  Gümnaasiumis  

                                                                                         

Loora Kaubi (4.kl), 3. koht                                                       

 Juhendaja: õp Leili Nelson    

                                                       

 21. november, 2009             Vabariikliku geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

 Sander Varbla (8.kl), 1. koht

Sandra Sternhof (7.kl), 7. koht

Karl-Kristjan Suik (7.kl), 9. koht

Saale Kaubi (7.kl), 12. koht

Sandra Vaikna (7.kl), 13. koht

 

 Juhendaja: õp Monika Nuka
 30. november, 2009 Meistrite klass (Matrjoškad)

 6. koht, võistkonnas:

Maarja-Ly Teino (7.kl)

Sandra Sternhof (7.kl)

Kristina Nagornaja (9.kl)

 

 Juhendaja: õp Leena Möls
 4. detsember, 2009 Maakondlik inglise keele olümpiaad 8. klassile

 Jüri Abram (8.kl), 9. koht

 

 Juhendaja: õp Ivika Jegis
 8. jaanuar, 2010 Vabariiklik vene keele konkurss

 Maarja-Ly Teino (7.kl), 1. koht

Jüri Abram (8.kl), 3. koht

 

 Juhendaja: õp Leena Möls
 19. jaanuar, 2010 Autode joonistamise võistlus

 Autasustamisele kutsutud:

Mihkel Uutar (3.kl)

Richard Volke (4.kl)

 

 Juhendajad:

õp Krista Jõks ja õp Leili Nelson

 23. jaanuar, 2010 Vabariikliku emakeele olümpiaadi piirkonnavoor

 Sandra Sternhof (7.kl), 5.  koht

Jüri Abram (8.kl), 9. koht

 

 

 Juhendaja: õp Laili Pallon
 30. jaanuar, 2010 Vabariikliku keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

 Andreas Ots (9.kl), 7. koht

 

 Juhendaja: õp Cristina Kaska
 6. veebruar, 2010 Vabariikliku matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

 Andreas Ots (9.kl), 3. koht

 

 Juhendaja: õp Ulvi Tensing
 7. veebruar, 2010 Muusikaolümpiaad

 Sandra Sternhof (7.kl), 4. koht

 

 Juhendaja: õp Kerli Sild
 13. veebruar, 2010 Vabariikliku bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

 Krista Krik (6.a kl), 2. koht

Saale Kaubi (7.kl), 5.-6. koht

Sandra Sternhof (7.kl), 7. koht

Hannes Jürgens (6.b kl), 12. koht

Jüri Abram (8.kl), 13. koht

 

 Juhendaja: õp Monika Nuka
 4. märts, 2010 Nuputa Harjumaa voor

 4. koht, 7. klassi võistkond:

Sandra Sternhof

Maarika Markus

Mait tenslind

 

 Juhendaja: õp Ulvi Tensing
 31. märts, 2010 Kooli lauluvõistlus

 1.- 3. klass tüdrukud
I koht Marianne Laura Saar
II koht Sandra Vaher
III koht Karoliina Villem
 

 

1. - 3. klass poisid
I koht Hendri Hõlpus
II koht Gregor Toiger
III koht Pärtel Lahtvee

 

4. - 6. klass tüdrukud
I koht Alexandra Saarniit
II koht Liine Palu
III koht Reelika Traks

 

4. - 6. klass poisid
I koht Aleksander Kesküla
II koht Mikk Tanel Oja
III koht Hardi Hõlpus

 

7. - 9. klass tüdrukud
I koht Kristina Nagornaja
II koht Cäroly Tomson
III koht Sandra Sternhof

 

7. - 9. klass poisid
I koht Renet Heinla
 

 Juhendaja: ringijuht Külli Ovir