Konsultatsioonide ajad 2017/18

Kallid õpilased ja lapsevanemad!

Konsultatsioonide ja/või järelvastamistega seoses palume arvestada, et ka nendeks tuleb ettevalmistusi teha nii õpilastel endil, kui ka õpetajatel!

Selleks, et õpetaja teaks õiged materjalid valmis panna

LEPPIGE AEG KONSULTATSIOONIKS ja/või JÄRELVASTAMISEKS EELNEVALT KOKKU!  

Oletada, et õpetaja istub niikuinii klassis ja et küllap kuidagi ikka saab midagi tehtud - on karuteene iseendale! 

Õpetajatega võib täitsa julgelt rääkida! Reeglina me ei hammusta :)  Edukat õppeaastat kõigile!

 

Õpetaja

Aeg

Ruum

Kaja Arusalu

Oma klassiga vastavalt vajadusele

109

Külli Saupõld

Oma klassiga vastavalt vajadusele

110

Anneli Raudlam

Oma klassiga vastavalt vajadusele

132

Anneli Pajuri

Oma klassiga vastavalt vajadusele

218

Liis Veeleid

Oma klassiga vastavalt vajadusele

206

Astrid Linnumäe

Oma klassiga vastavalt vajadusele4.A+4.B kl – teisipäev 7..t

207

Maarika Jagula

Oma klassiga vastavalt vajadusele

231

Siiri Parv

Oma klassiga vastavalt vajadusele. Inimeseõpetus Neljapäev 7t

107

Leili Nelson

Oma klassiga vastavalt vajadusele / 5.B- neljapäev 7.t

108

Aive Valvik

Oma klassiga vastavalt vajadusele

205

Krista Kuusk

Esmaspäev 8.t – kunst / Kolmapäev 7.t - käsitöö

226/130

Leena Möls

Esmaspäev 15.00

305

Maire Palusoo

Vastavalt vajadusele

217

Riina Einloo

Neljapäev 8.t

võimla

Toivo Järv

Kolmapäev 8.t

võimla

Joosep Loost

Kolmapäev 15.00-15.45

229

Monika Nuka

Neljapäeva hommikuti kell 7.45 – 8.30

226

Laili Pallon

Teisipäev 14.00-16.00

301

Karin Aanja

Teisipäev 7.t / Reede 6.t

221 / 301

Ruth Kaur

Igal hommikul 8.00

231

Ivika Jegis

Neljapäev 6.tund (Kokkuleppel ka teistel päevadel/aegadel.

Come, talk to me!)

224

Tuuli Averin

Neljapäev 6.t - 7.t

303

Ulvi Tensing

Kolmapäev 14.15-16.00 (reede 13.00-15.00 kokkuleppel)

306

Marina Dudakova

Esmaspäev 4.A, 4.B – 7.t ;kolmapäev 6.A, 7.A 7.t Reede 9.kl , 7. VKL – 7.t

229

Cristina Kaska

Teisipäev 8.t

307

Jaanus Väljaots

Igal hommikul 8.00 – 8.30

221

Eha Pukk

Oma klassiga vastavalt vajadusele

132

Sirje Okapuu

Oma klassiga vastavalt vajadusele

134

Aron Lips

Vastavalt kokkuleppele

Töökoda

Avo Möls

Neljapäev 7.t

226